надёжная защита ребёнка от простуды в нашем клубе здоровья

Сімейний адвокат

АДВОКАТИ ПО СІМЕЙНИХ СПРАВАХ

Адвокати Києва у сімейних справах займаються вирішенням суперечок сімейних взаємин в м. Києві. В нашій компанії є фахівці, які не один рік вирішують сімейні суперечки різної складності.

Це можуть бути спори з аліментів, поділу майна, визначення місця проживання дитини, порядку здійснення батьківських прав та ін. Повірте, кожна справа індивідуальна.

Для надання юридичної допомоги по аліментах, іноді, достатньо однієї консультації. Адвокати Києваи по сімейних справах на консультації роз'яснять вам: як грамотно скласти позовну заяву про аліменти, куди подати заяву, порядок та строки розгляду заяви, дадуть рекомендації по веденню процесу.

Приходьте, ми обов'язково дамо вам слушну пораду.

Сьогодні послуги сімейного адвоката доступні в будь-який час. Необхідно тільки вибрати такого адвоката, якому ви зможете довірити свою сімейну проблему. Він обов'язково вам допоможе і виступить, як в ролі юридичного консультанта, так і в деяких випадках в ролі психолога. У складних ситуаціях, в такому великому мегаполісі, як Київ, сімейний адвокат завжди до речі.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА В КИЄВІ

#Послуги сімейного юристаЦІНА
1 Консультації по сімейних справах  Безкоштовно
2 Розірвання шлюбу в судовому порядку від 500 грн.
3 Поділ майна подружжя від 1500 грн.
4 Підготовка шлюбного договору  від 500 грн.
5 Позбавлення батьківських прав  від 1500 грн.
6 Стягнення аліментів  від 500 грн.
7 Ведення спору в суді про порядок спілкування з дитиною  від 1500 грн.

Адвокат з розлучень

Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання

або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам

Viber, WhatsApp, Telegram

чи запишіться на консультацію

 Відправити запит


ПОСЛУГИ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА-РОЗГЛЯД І ЗНАХОДЖЕННЯ ОПТИМАЛЬНИХ РІШЕНЬ ПРОБЛЕМ

Сімейний адвокат нашої компанії — це фахівець, який здатний вирішити правові проблеми між подружжям.

Своєчасне звернення до адвоката дозволить ще на самому початку не наробити помилок і вчинити правильно, виходячи з принципів і норм чинного законодавства України.

Розглянемо на прикладі розірвання шлюбу, можливий розвиток подій. Так, чоловік самостійно написавши заяву до суду, і отримавши усну згоду дружини на розлучення, думає, що через півтора місяці він отримає рішення і зможе вступити в новий шлюб.

Однак, він не враховує, що дружина може прийти в суд і попросить строк для примирення, тим самим затягуючи процес ще на шість місяців (максимальний термін для примирення). Використовуючи послуги сімейного адвоката, цього могло б не статися, якби чоловік своєчасно звернувся за консультацією до адвоката у сімейних справах. Він заздалегідь би знав, що може статися в суді і як цьому можна запобігти.

Без незалежного експерта, такого як, сімейний адвокат, самостійне рішення може призвести до непередбачуваних наслідків. У складних ситуаціях на вас можуть, буквально, повісити всі гріхи молодості, і ще переконливо довести свою правоту. Можна залишитися ні з чим.

Фахівець в області сімейних правовідносин в Києві, сімейний адвокат, особливо в складних ситуаціях — дуже важливий, оскільки дозволяє вирішити проблему в одних випадках без доведення до суду, а в інших — з повним захистом прав і законних інтересів.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ НЕСУТЬ ПОСЛУГИ АДВОКАТА У СІМЕЙНИХ СПРАВАХ?

Сімейний адвокат — хороший психолог. Він здатний підтримати вас не тільки з юридичного боку, давши грамотну пораду, але підтримати вас морально.

Після підписання угоди довірителя з адвокатом і видачі довіреності, останній стає повноцінним представником інтересів клієнта. Угода з адвокатом укладається на кожне конкретне доручення.

Адвокату можна довірити будь-яку справу — починаючи від сімейних питань і закінчуючи представленням інтересів, оскільки вся інформація, яка йому доручається, залишається тільки у нього, та не має права виходити далі.

Адвокати Києва по сімейних справах нашої юридичної компанії охоплюють всі сторони сімейних взаємин. Ви можете бути повністю захищені відповідно до законодавства.

АДВОКАТ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ СІМЕЙНИХ СПОРІВ

Поки сім'я живе в стабільності і щасті, адвокати Києва у сімейних справах не потрібні. Однак при виникненні конфліктних ситуацій, що стосуються майна подружжя, аліментів, дітей, то без послуг досвідченого адвоката по сімейних справах обійтися неможливо. Адже ви можете вибрати невірний шлях вирішення проблем, чим можете ускладнити завдання адвокату. Звертайтеся раніше, ніж зробите будь-які дії.

Якщо подружжя не хоче розходитися мирно, не здатне укласти мирову досудову угоду, то дане питання справедливо вирішити в суді.

І дуже добре, якщо на вашому боці буде Кращий адвокат у сімейних справах нашої юридичної фірми: консультації, правова допомога, представлення інтересів від грамотного фахівця виявляться неоціненними.

Основні поняття сімейного законодавства — знають обоє з подружжя, як правило. Саме це спонукає багатьох людей вирішувати сімейні проблеми своїми силами. Закон дозволяє не використовувати послуги професійних адвокатів і юристів. Громадянам надається можливість скласти позовну заяву, подати в суд, а також представляти свої інтереси самостійно на всіх етапах розгляду справи.

Однак у разі самостійної спроби вирішення справи жоден громадянин не може бути впевнений в тому, що чудово знає всі "підводні камені" українського сімейного законодавства, особливості судової практики.

Тобто, ризик не зуміти відстояти свої права та інтереси, — дуже великий. Це може статися і тоді, коли опонента буде захищати Кращий адвокат у сімейних справах, який вміє вести процес і своєчасно реагувати в непередбачених ситуаціях.

Поділ майна при розлученні, встановлення опікунства над дитиною, обмеження, позбавлення батьківських прав — серйозні, важливі питання, які можна вирішувати самостійно.

Навіть звичайна консультація сімейного адвоката піде на користь, оскільки допоможе обійти різні тонкощі і нюанси.

Необхідно уважно підійти до вибору адвоката. Жодна людина не може бути майстром на всі руки — особливо в юриспруденції. У зв'язку з чим, в нашій компанії для людини, яка звернулася до нас з певною проблемою і підбирається певний адвокат.

Сімейний адвокат від нашої фірми володіє хорошим досвідом вирішення величезної кількості спорів. З нами шанси на перемогу виявляться максимальними.

 

Ведення справ адвокатом з сімейних справ в суді " під ключ»

Ми захистимо ваші інтереси, якщо:

 1. Другий з подружжя ухиляється від добровільного розірвання шлюбу і всіляко перешкоджає розлученню;
 2. Ви не хочете спілкуватися з другим з подружжя і бажаєте звести зустрічі з ним до мінімуму;
 3. У ініціатора розлучення немає можливості з'явитися в суд, що знаходиться в іншому місті;
 4. Один з подружжя живе в іншому місті або іншій країні;
 5. Потрібно розділити майно подружжя, визнати спірне майно спільним або ж, навпаки, виключити частину майна із складу сумісно нажитого;
 6. Потрібно стягнути аліменти на утримання дитини (дітей);
 7. Необхідно встановити порядок спілкування з батьком або матір'ю дитини після розлучення;
 8. Потрібне виконання або розірвання шлюбного договору.

 

 

 

Важливо: без найменшого роздуму потрібно звертатися за допомогою до сімейного адвоката, коли Вам загрожує розлучення з неповнолітніми дітьми. При розірванні шлюбу важливо дотримати всі інтереси неповнолітніх, адже від правильності дій залежить їх добробут і психологічне здоров'я!

Вартість розлучення та послуг юриста, адвоката з сімейних справ

Вартість розлучення може відрізнятися в залежності від складності справи, супутніх проблем і суперечок, а також від ряду інших факторів. Мінімальні розцінки представлені в таблиці на початку сторінки.

 

 

Увага: всі ціни вказані в мінімальних значеннях! Точна вартість послуги залежить від складності справи і від супутніх проблем, що визначаються індивідуально по кожному випадку.

Так, просте розлучення без згоди чоловіка, що ухиляється від явки до суду, пройде швидше і буде простіше, ніж розлучення при наявності дітей і зі спорами про їх подальше місце проживання. Найбільш складними справами про розлучення будуть конфлікти, пов'язані одночасно і з розділом майна, і зі спорами про дітей.

 

 

Порядок замовлення послуг сімейного адвоката

 1. Телефонуйте +38(097) 321-14-56 Viber WhatsApp Telegram, або опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту у формі зворотного зв'язку нижче
 2. Запрошуємо в офіс для укладення договору;
 3. Надання допомоги адакатом (позов-суд-рішення);

Опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАШИХ АДВОКАТІВ

 • Сімейний адвокат
  АДВОКАТИ ПО СІМЕЙНИХ СПРАВАХ Адвокати Києва у сімейних справах займаються вирішенням суперечок сімейних взаємин в м. Києві. В...
 • Адвокати з розлучень
  ДОПОМОГА АДВОКАТА З РОЗЛУЧЕННЯ Розлучення-процес непростий як з моральної, так і часто з матеріальної точки зору. У більшості...
 • Адвокат з аліментів
  Послуги юриста зі стягнення аліментів Вирішить питання встановлення та зміни аліментних зобов'язань вам допоможуть адвокати нашої фірми. Колосальний...
 • Адвокат зі стягнення боргів
  Невиконання фінансових зобов'язань — явище досить поширене як серед фізичних, так і серед юридичних осіб. На жаль, в...
 • Адвокат з поділу майна
  АДВОКАТ З ПОДІЛУ МАЙНА ПОДРУЖЖЯ ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ Потреба в поділі майна може виникнути у будь-якої сімейної пари як...
 • Адвокат з позбавлення батьківських прав
  Позбавлення батьківських прав Мама і тато є у кожного малюка. Але не у кожного є батьківська турбота, любов...
 • Усиновлення
  100% УСИНОВЛЕННЯ БЕЗ ВІДМОВ! УСИНОВЛЕНА ДИТИНА СТАНЕ ЗАКОННИМ І ПОВНОЦІННИМ ЧЛЕНОМ СІМ'Ї! Зберемо всі документи і без вагань...
 • Шлюбний договір
  СКЛАДЕМО ВИГІДНИЙ ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР ДО УКЛАДЕННЯ ШЛЮБУ І ПІД ЧАС ШЛЮБНИХ ВІДНОСИН Опрацюємо 100% законний, незаперечний шлюбний договір!...