надёжная защита ребёнка от простуды в нашем клубе здоровья
ПОТУЖНИЙ

захист моїх клієнтів

КВАЛІФІКОВАНО

ПРОФЕСІЙНІ ПРАВОВІ РІШЕННЯ

Повага

чесність і компетентність

АДВОКАТ З РОЗЛУЧЕНЬ

ДОПОМОГА В ОФОРМЛЕННІ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ

РОЗЛУЧЕННЯ

РОЗЛУЧЕННЯ

ВАМ НЕОБХІДНО ТІЛЬКИ ЗВАЖИТИСЯ

Відповідальність за успішне розлучення беремо на себе
Сімейні юристи здійснюють розірвання шлюбу через суд і мирним шляхом. З шлюборозлучним адвокатом/юристом можна безкоштовно проконсультуватися з наступних питань: розділ майна, з ким залишається дитина при розлученні, аліменти, документи для розлучення, держмито на розлучення і багато іншого. Працюємо по Києву та всіх судах в Україні. Гарантуємо 100% результат або повернення грошей. Розлучення під ключ без Вашої участі!

ПОДІЛ МАЙНА

ПОДІЛ МАЙНА

НАШІ УЯВЛЕННЯ ПРО ЧЕСНИЙ ПОДІЛ ЗБІГАЮТЬСЯ

ВАШЕ ЗАЛИШИТЬСЯ ВАШИМ
Мирне врегулювання конфлікту - наш кращий напрямок. Медіатори оформлять угоду про розподіл майна з урахуванням Ваших інтересів і проведуть переговори з подружжям. Адвокати з розлучень забезпечать вигідний Вам розділ майна через суд. Складемо нетипову позовну заяву, яка на 100% підтвердить правомірність ваших вимог. Даємо 100% фінансові та юридичні гарантії. Доступні ціни в Києві. Консультації провідних сімейних адвокатів. Встигніть записатися прямо зараз!

АЛІМЕНТИ

АЛІМЕНТИ

СТЯГНЕМО МАХ АЛІМЕНТИ НА ВАШУ ДИТИНУ!

ОСКАРЖИМО РОЗМІР НАРАХУВАНЬ!
Адвокати допоможуть стягнути аліменти з колишнього чоловіка під ключ, швидко і без Вашої участі! Ми використовуємо ефективні схеми, як стягнути аліменти з непрацюючого батька дитини в твердій грошовій сумі. Доб'ємося призначення аліментів на додаткові витрати для дітей! На безкоштовній консультації Ви дізнаєтесь: за який термін можна стягнути аліменти, як стягнути аліменти на дитину, як суд стягує аліменти і багато іншого. Телефонуйте прямо зараз!

ПІДХІД

Складемо і подамо позов протягом 3 днів!
Розлучення без вашої участі – все беремо на себе! Проведемо успішне розірвання шлюбу навіть без згоди одного з подружжя! Вам потрібно тільки зважитися. Відповідальність за успішне розлучення беремо на себе.

ГАРАНТІЇ

100% результат або повернення грошей
Розлучення під ключ без Вашої участі! Сімейні юристи здійснюють розірвання шлюбу через суд і мирним шляхом. Ми знаємо, як уникнути битв при розлученні. Отримаємо згоду чоловіка на розлучення.

УСПІХ

Компанія веде успішну діяльність вже 18 років
Понад 5000 вдячних Клієнтів і численні відгуки в інтернеті. Успішно оформимо розлучення навіть без згоди і присутності Вашого чоловіка або жінки. Розлучення: якщо війна, то тільки заради перемоги! Ведемо справу від початку і до кінця

РЕЗУЛЬТАТ

Як уникнути битв при розлученні
Ми ніколи не поспішаємо йти в суд. Мирне рішення завжди в пріоритеті. Знаходимо компроміс навіть у гостро-конфліктних ситуаціях. Для цього в штаті компанії працюють професійні медіатори.

галузі практики

    ОПИШІТЬ СИТУАЦІЮ, ЩО СКЛАЛАСЯ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТУ