Телефонуйте адвокату з розлучень:

Q?

Як правильно скласти, оформити і подати позовну заяву про розлучення?

A.

Що потрібно для того, щоб скласти правильну заяву до суду на розлучення?
Для того, щоб скласти правильну заяву про розірвання шлюбу важливо отримати інформацію про те, як буде проходити процедура у адвоката з розлучень або в органах РАГС

Далі – визначити суд, в який потрібно буде подати складену заяву та сплатити судовий збір (40% прожиткового мінімуму) при подачі позову і зібрати пакет документів (особистих, про дітей і т.і.) та їх копій. Для того, щоб скоротити час, який необхіден на проведення кожного із заходів і позбутися сумнівів в правильності своїх дій - довірте розірвання шлюбу професіоналу. Це також позбавить Вас "головного болю", якщо ваша ситуація нетипова і виникають такі проблеми як незгода чоловіка на розлучення, поділ майна, встановлення порядку спілкування і виховання дітей і т.і.

До якого суду слід подавати заяву на розлучення?
Подати позовну заяву про розірвання шлюбу потрібно в суд за місцем проживання відповідача.

Документи на розлучення через суд:
До позовної заяви додаються свідоцтво про шлюб, документ про оплату судового збору, копії свідоцтв про народження на неповнолітніх дітей і копія позовної заяви про розірвання шлюбу для відповідача.
Суддя перевіряє, чи правильно позивач виконав всі рекомендації і якщо відповідь на це питання позитивна - приймає заяву і призначає судове засідання. В іншому випадку заява про розірвання шлюбу буде повернута заявнику або залишена без руху.

Процедура розлучення через суд
Коли справу буде розглянуто, позивач отримає повідомлення поштою, по телефону, електронною поштою або повідомлений особисто. Для отримання повідомлення по СМС або електронною поштою можна оформити відповідне клопотання.

У судовому засіданні суд з'ясовує причини розірвання шлюбу, чи підтримує позивач свої вимоги, чи згоден відповідач на розлучення, чи можливе примирення сторін. За наявності підстав суддя дає час для примирення на строк від 1 до 6 місяців.

Q?

Куди і як подають на розлучення?

A.

Куди подати заяву на розлучення?
Існує всього 2 варіанти:

  1. Подача заяви в РАГС на розлучення.
  2. Подача заяви на розлучення в суд.

Провести процедуру розірвання шлюбу в РАГСі набагато простіше, але не у всіх випадках можливо. Щоб розлучитися через суд, потрібно подати документи в судові органи влади. Згідно Сімейного Кодексу України, шлюборозлучний процес через суд можливий тільки за наступних обставин:

  • Один з подружжя не дає свою згоду на розірвання шлюбу в РАГСі;
  • Один з подружжя ухиляється від розірвання шлюбу в РАГСі і не сприяє законному оформленню розлучення;
  • У подружжя є спільна неповнолітня дитина;

У таких випадках шлюборозлучна процедура проводиться в судовому порядку.
Розірвання шлюбу – непростий процес, що вимагає моральних сил на збір необхідної документації, походи в уповноважені інстанції, переговори з колишнім чоловіком/дружиною. Наші сімейні адвокати візьмуть на себе вирішення процедурних питань.

Паперова тяганина – не Ваша турбота. Ми надаємо повний спектр послуг з розірвання шлюбу, в тому числі питання, пов'язані з дітьми, а також розірванням шлюбу і розділом майна: зберемо, оформимо і відправимо всі необхідні довідки, заяви і клопотання без вашої участі. Не варто витрачати свій час на те, чим повинні займатися професіонали.

Q?

Суперечки при розлученні: чи можна їх уникнути?

A.

  • Коли відбуваються сімейні драми, подружжю здається, що вони готові воювати один з одним і перекреслити все добре, що було між ними.
  • Навіщо вплутуватися у війну, якщо можна вирішити всі спірні моменти мирним способом? Адвокат з розлучення завжди запропонує своїм клієнтам альтернативу: часто ми відмовляємо подружжя від безглуздої витрати часу, грошей і нервів в суді.
  • Наші сімейні юристи завжди проводять повний аналіз ситуації, готують докази, шукають підходи навіть до найагресивніше налаштованих людей і неприступним інстанціям. Ми вміємо домагатися повного компромісу з опонентами і завершувати спори в самі стислі терміни зі 100% урахуванням Ваших інтересів!
  • У переговорах, звичайно, не можна поспішати. Однак такий шлях виявляється більш коротким. Вирішити проблеми розлучення мирним шляхом можна за 2 тижні.
  • Підтримка фахівця-краще рішення!

Q?

Які потрібні документи для розлучення?

A.

Документи на розлучення через суд:
Для розлучення через суд потрібно зібрати пакет документів. Список документів, необхідних для того, щоб розірвати шлюб в суді з дітьми представлений нижче:

Як написати заяву на розлучення?
Заява, складається позивачем відповідно до положень Цивільного процесуального Кодексу України. У заяві про розлучення повинні бути вкази наступні дані:

  • Повне найменування судового органу;
  • Відомості про позивача (ПІБ, місце і дата народження, адреса проживання та реєстрації, паспортні дані);
  • Відомості про відповідача (ПІБ, місце і дата народження, адреса проживання та реєстрації, паспортні дані);
  • Місце і час укладення шлюбу (обов'язково вкажіть реквізити свідоцтва про укладення шлюбу);
  • Відомості про спільних дітей, номер свідоцтва про народження;
  • Дані про спроби мирного врегулювання питання про розірвання шлюбу та інших спірних ситуацій, пов'язаних з цією процедурою;
  • Повний список документації, яка була прикладена громадянином до позовної заяви.

Документи для подачі заяви на розлучення:

  1. Паспорт позивача;
  2. Квитанція про сплату судового збору;
  3. Свідоцтво про укладення шлюбу;
  4. Свідоцтво про народження дитини;
  5. Документ, що підтверджує проживання дитини разом з позивачем;
  6. Шлюбний контракт (при його наявності);
  7. Заява про згоду чоловіка оформити розлучення, в якому вказується наступне:
  • ПІБ;
  • Дата і місце народження;
  • Місце проживання;
  • Згода на розлучення;
  • Інформація про місце і час укладення шлюбу;
  • Реквізити свідоцтва про укладення шлюбу;
  • Відомості про дружину;
  • Інформація про майнові претензії;
  • Дата;
  • Особистий підпис.

Як подати заяву на розлучення, якщо є неповнолітні діти?
Дитяче питання завжди ускладнює шлюборозлучний процес. Порядок розгляду справ про розірвання шлюбу такий: суд приймає сторону дитини і вимагає від батьків зібрати і оформити величезний пакет доказів та документів. Розірвання шлюбу і визначення місця проживання дітей - один з ключових напрямків роботи нашої компанії. Наш адвокат зробить за Вас всю паперову роботу: візьмемо довідки та характеристику з роботи, виписку з житлової книжки та інші необхідні документи. Для нас немає нічого неможливого. Робити помилки на підготовчому етапі, коли справа стосується дітей, непробачно. Довірте свої турботи професіоналам прямо зараз.

Q?

Як оформити розлучення без згоди чоловіка?

A.

Згідно Сімейного кодексу України, громадяни мають право подавати на розлучення в односторонньому порядку. Зробити це можна двома способами:

  • Через суд;
  • Через РАГС.

Причини оформлення розлучення в суді без згоди чоловіка:
Розлучення через суд можливе в тих випадках, коли чоловік не має можливості з'явитися на процес або не дає згоду на розлучення. Суд відмовить в розірванні шлюбу в тих випадках, коли жінка вагітна або має дитину віком до року.

Розлучення через РАГС без згоди чоловіка можливе в наступних випадках:

  • Надано нотаріально завірену згоду відсутнього чоловіка (зразок заяви про розірвання шлюбу можна отримати у відділенні РАЦС);
  • Чоловік засуджений (вирок суду про позбавлення волі);
  • Чоловік визнаний безвісно відсутнім (заява з ОВС про термін давності і письмове повідомлення від поліції про безуспішні пошуки зниклого);
  • Чоловік визнаний недієздатним (результати психіатричної експертизи).

Якщо не надати докази, то шлюб не буде розірвано.

Наші адвокати з розірвання шлюбу вирішать будь-які проблеми з документацією по шлюборозлучному процесу. Розірвати шлюб без згоди чоловіка, якщо його місце проживання невідомо можливо. Ми забезпечимо 100% захист Ваших інтересів в самі стислі терміни. Зверніться до професіоналів прямо зараз!

Q?

Як оформити розлучення, якщо місце знаходження чоловіка невідомо?

A.

Якщо після розриву ваш чоловік зник в невідомому напрямку - не впадайте у відчай. Оформити розлучення буде, звичайно, непросто (тобто довго), але можливо.

Розлучення через суд без присутності чоловіка

  • Для того, щоб розлучитися без присутності колишнього коханого треба скласти позов і звернутися з ним до суду. У позові можна вказати нинішнє місце проживання чоловіка або місце його реєстрації.
  • Суд направить повістку, що запрошує на засідання за місцем реєстрації. Але якщо він там не живе, то і повістку не отримає, а значить, на суд не з'явиться.

Процедура розлучення після визнання людини безвісти зниклою

Для того, щоб знайти чоловіка можна спробувати скористатися допомогою друзів, звернутися за місцем роботи, до батьків і, якщо всі ці заходи увінчаються успіхом – повідомити місце його знаходження суду.

Якщо місце проживання не з'ясовується протягом року – сміливо звертайтеся до суду за своїм місцем проживання. В позовній заяві необхідно вказати причину його подачі, обставини, що підтверджують безвісну відсутність (довідка з роботи, повернення кореспонденції тощо). Після того, як в ході судового засідання буде винесено ухвалу про визнання громадянина безвісно відсутнім і воно набуде чинності, можна звертатися в РАГС, де за Вашою заявою шлюб буде розірвано остаточно.

Якщо після рішення органів РАГСу чоловік з'явиться і почне претендувати на майно, потрібно пам'ятати, що відновлення шлюбу можливе тільки за взаємною згодою подружжя – тобто без Вас нічого не станеться.

Захотілося пробігти цей чудовий марафон? Нам теж здається, що ні. Тому краще просто зателефонуйте адвокату з розлучення, опишіть Вашу ситуацію і займайтеся більш приємними справами. Ми самі все владнаємо.

Q?

Які потрібні документи для оформлення розлучення через ЗАГС?

A.

Форма заяви на розлучення в РАГС
Один з подружжя для розірвання шлюбу повинен звернутися в РАГС за місцем проживання із заявою. Якщо подружжя дійшло згоди по всіх пунктах розлучення, то вони заповнюють одну форму на двох, в якій вказують:

  • ПІБ кожного з подружжя, дату народження, місце проживання, громадянство і національність.
  • Паспортні дані.
  • Номер свідоцтва про укладення шлюбу.
  • Назва реєстраційного органу.
  • Дату складання.
  • Дату процедури розлучення.
  • Номер і дату запису про розірвання шлюбу.
  • Прізвища подружжя після розлучення.
  • Підпис.

Порядок подачі заяви на розлучення в ЗАГС одним з подружжя
Якщо заяву подає один з подружжя, то в бланку вказує наступну інформацію:

  • ПІБ, дату народження, місце проживання, громадянство і національність обох подружжя;
  • Свої паспортні дані;
  • Номер свідоцтва про укладення шлюбу;
  • Назва реєстраційного органу;
  • Дату складання;
  • Дату процедури розлучення;
  • Номер і дату запису про розірвання шлюбу;
  • Прізвище після розлучення;
  • Підстави для розлучення;
  • Підпис.

Перелік документів для розлучення в РАГСі
Разом із заявою про розлучення необхідно подавати наступний пакет документів:

  • Паспорт;
  • Свідоцтво про укладення шлюбу;
  • Квитанцію про оплату держмита;
  • Судові акти.

Розлучення в односторонньому порядку в органах РАГС без згоди і присутності (нотаріальної згоди) обох подружжя неможливий. Кожен може припуститися помилки в подачі документів, але наші адвокати з розлучення — професіонали своєї справи з багаторічним досвідом. Ми знаємо роботу зсередини, тому навіть будь-яка дрібна помилка — не допускається. Звернутися до сімейних юристів потрібно на самому початку шлюборозлучного процесу, щоб уникнути всіх підводних каменів і захистити себе від зайвих внутрішніх переживань.