Телефонуйте адвокату з розлучень:

Порядок спілкування з дитиною

ДОВЕДЕМО ВАШЕ ПРАВО НА СПІЛКУВАННЯ І ВИХОВАННЯ ДИТИНИ, А ТАКОЖ ЗУСТРІЧІ З НЕЮ!

Врегулюємо питання щодо усунення перешкод у спілкуванні з дитиною - спілкування з дитиною, якщо батьки проживають в різних країнах. Доведемо, що зустрічі з другим батьком негативно позначаються на дитині.

Адвокати забезпечать такий порядок спілкування з дитиною, який хочете Ви. Складемо нешаблонну позовну заяву, яка на 100% підтвердить правомірність ваших вимог. Завжди краще мирне вирішення суперечок для економії Ваших сил і активів. Наші сімейні адвокати оформлять угоду про дітей і порядок спілкування з урахуванням Ваших інтересів і узгодять таку угоду з іншим з батьків. В крайньому випадку, доб'ємося бажаного для Вас графіка спілкування з дітьми в суді. Даємо 100% фінансових та юридичних гарантій і доступні ціни в Києві та Київській області. Консультації провідних адвокатів щодо дитячих питань. Телефонуйте прямо зараз.

Тут ви можете довідатись "Як визначається місце проживання дитини"

Складання позовної заяви про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною

грн.5500

Консультація адвоката по спілкуванню з дитиною
Вивчення та аналіз документів
Складання нешаблонної позовної заяви
Замовити

Усунення перешкод у спілкуванні з дитиною найбільш популярне

грн.15900

Складання позовної заяви
Збір документів
Захист в суді за участю адвоката
Необмежена кількість консультацій
Замовити

Документальне супроводження усунення перешкод у спілкуванні з дитиною

грн.9500

Грамотне заповнення форм документів для подачі в суд
Консультації адвоката
Направимо документи в будь-який регіон України
Замовити

Примітка: Ведення справ про спілкування з дитиною "під ключ" це повний супровід справи з моменту подачі позову до винесення рішення судом про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною. При цьому присутність позивача не потрібна.

Можливо вам будуть цікаві та корисні статті:
    1. Головні помилки батьків, яких припускаються при розлученні
    2. Як допомогти дитині пережити розлучення
    3. Порядок спілкування з дитиною після розлучення
    4. Права батька і матері на дитину після розлучення, права дитини при розлученні батьків
    5. Угода про дітей при розлученні


ПОЗНАЙОМТЕСЬ З БЛИЖЧЕ З АДВОКАТОМ ПО УСУНЕННЮ ПЕРЕШКОД У СПІЛКУВАННІ З ДИТИНОЮ В КИЄВІ

НАШІ АДВОКАТИ З УСУНЕННЯ ПЕРЕШКОД У СПІЛКУВАННІ З ДИТИНОЮ В КИЄВІ


Павло Осадчий

АДВОКАТ&ЗАСНОВНИК

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами


Ольга Осадча

АДВОКАТ-ПАРТНЕР

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами


Микола Шевченко

АДВОКАТ

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами


Юлія Чубенко

Адвокат

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами 

ДАРУЄМО ЧАС НА СПІЛКУВАННЯ З ДИТИНОЮ. ВАШ МАЛЮК НЕ ПОВИНЕН ЧЕКАТИ

Заради дитини варто укласти перемир'я

Ми ніколи не поспішаємо йти в суд. Мирова угода про порядок спілкування з дитиною завжди в пріоритеті. Оцінимо шанси і дамо точний і чесний прогноз на першій консультації. У т. ч. про визначення місця проживання дітей. У більшості випадків успішно долаємо перешкоду у вигляді принципової позиції чоловіка чи дружини і приходимо до компромісу. Договір про участь у вихованні та утриманні дитини або угода про порядок спілкування з дітьми може буде оформлений за 2 години. Суд триватиме тижні. Різниця очевидна. Домовитися про спілкування з дітьми – значить, позбутися конфліктів в майбутньому і зберегти нормальні відносини з колишнім з подружжя.

Немає згоди між батьками – є суд

Чесний прогноз без прикрас Ви отримаєте на першій консультації адвоката. Але ми знаємо, як звести ризики до мінімуму. При бажанні повністю виключимо вашу участь в процесі і позбавимо від небажаних зустрічей. Ведемо справу від початку і до кінця або підключаємося на будь-якому етапі судового процесу – як Вам зручно. Знаємо особливості роботи з кожним суддею в кожному районі Києва та Київської області.

Часті запитання та відповіді щодо усунення перешкод у спілкуванні з дитиною

Подати заяву про порядок спілкування з дитиною може кожен з батьків.

Подати заяву про порядок спілкування з дитиною може кожен з батьків.
Позовна заява про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною - наведемо приклад оформлення цього важливого документу. Оформляється позов за певними правилами:

1. У правому верхньому куті вказуються:

 • Реквізити суду за місцем проживання відповідача;
 • ПІБ та адреса позивача;
 • ПІБ та адреса відповідача;
 • Реквізити органів опіки та піклування.

2. По центру прописується найменування документа – «Позовна заява». Під ним необхідно коротко прописати причину подачі (уточнити графік зустрічей з неповнолітнім, усунути перешкоди у спілкуванні і так далі). 3. На початку тексту вказується дата укладення шлюбного союзу, ПІБ і дату народження дитини. 4. У наступному пункті прописуються:

 • Інформація про справжнє сімейне становище;
 • Опис відносин і прихильностей дитини до кожного з батьків;
 • Стан фізичного і психічного здоров'я малюків;
 • Докази, які можуть вплинути на рішення суду на Вашу користь.

5. Далі повний опис причини подачі позов. 6. Після не забудьте вказати перелік документів, що додаються до заяви про визначення порядку спілкування з дитиною. 7. На завершення позовної заяви необхідно поставити підпис і дату складання. Підійти до написання позову слід грунтовно. Неточності, відсутність доказів і конкретики може привести до результату, який Вас не влаштує. Наші адвокати позбавлять вас від паперової тяганини. Довірте збір та оформлення всієї документації фахівцям. Наші співробітники не допускають помилок – ми даємо 100% гарантії на найбільш вигідний для Вас результат справи, відсутність ризиків і подальших можливих неприємних наслідків.

Заява про визначення порядку спілкування з дитиною подається в районний суд за місцем проживання відповідача. Вам буде потрібно зібрати і оформити значний пакет документів:

 • Докази на підтвердження Ваших доводів;
 • Довідки з Психоневрологічного та Наркологічного диспансерів;
 • Характеристику з місця роботи;
 • декларацію про доходи;
 • Акт обстеження умов проживання, що надаються дитині;
 • Будь-які документи, що підтверджують Вашу позицію.

Наші адвокати підготують всі необхідні документи, наведуть конкретні доводи і докази Вашої позиції в позовній заяві. Ми розробимо ефективну стратегію ведення справи. Профільні фахівці візьмуть на себе відповідальність за вирішення всіх питань. Наша організація майстерно аргументує вашу думку і оскаржить доводи другої сторони. Ми спеціалізуємося на вирішенні питань про усунення перешкод у спілкуванні з дітьми з 2001 року. За роки успішної практики, були напрацьовані міцні зв'язки з різними інстанціями. Тому наша робота не стоїть на одному місці – справи завжди завершуються потрібним нам рішенням в самі стислі терміни.

Перш за все, необхідно вирішити три основних питання, які стають причиною суперечок між батьками:

 1. Місце спілкування з дитиною. Це найбільш важливий пункт угоди встановлює, де проходитимуть зустрічі. Можна прописати, куди заборонено або не рекомендовано водити малюка.
 2. Час спілкування з дитиною. Можна вказувати конкретний проміжок часу протягом дня, день тижня, календарні дні, конкретні дати (день народження, свята і так далі). Часто час спілкування з дитиною регламентується канікулами в школі або відпусткою того з батьків, з яким проживає малюк.
 3. Порядок спілкування. Даний пункт вирішує кілька спірних моментів:
 • Чи відбуватиметься зустріч з дітьми наодинці або в присутності колишнього з подружжя;
 • Спілкування з дитиною буде повністю відповідати її інтересам, тому що зберігає за батьком чи матір`ю право постійну участь у її вихованні.

Наша компанія спеціалізується на досудовому вирішенні сімейних спорів про дітей. Наші професійні медіатори доб'ються найбільш вигідних для вас умов і в самі стислі терміни укладуть з опозиційною стороною угоду про неповнолітніх. Наш досвід дозволяє розробляти ефективні стратегії і реалізовувати їх на практиці. Ми гарантуємо Вам 100% результат без ризиків.

Щоб в майбутньому не виникло ніяких підводних каменів, оформити договір про участь у вихованні та утриманні дитини може тільки кваліфікований адвокат. Найкраще, після підписання обома сторонами завірити договір у нотаріуса. Таким чином, правовий папір буде практично неможливо оскаржити. 1. Відповідно до закону, всі договори повинні укладатися в письмовій формі. 2. В Угоду вносяться дані про вас і другу сторону:

 • ПІБ;
 • Паспортні дані;
 • Адреса місця прописки.

3. У наступному пункті обов'язково повинен бути прописаний предмет договору. 4. Вкрай важливо уточнити права і обов'язки кожної зі сторін, щоб уникнути подальших непорозумінь. 5. Останній етап – підписання договору. Фахівці нашої компанії допоможуть уникнути багатьох проблем. Ми працюємо в сімейному праві з 2001 року і успішно оформили тисячі угод про порядок спілкування з дитиною. Наші медіатори візьмуть під свій контроль кожен етап: від розробки плану дій до передачі справи адвокатам для вирішення питання в суді.

Розлучення батьків не повинно стати причиною відсутності у дитини спілкування з одним з найближчих людей. Цивілізована поведінка старших дозволяє малюкові вийти зі складної ситуації без психологічної травми.

 • Перш за все, батьки повинні враховувати інтереси дитини.
 • Часто батьки затримуються на робочому місці до самої ночі, а потім згадують, що давно не бачили дитини і, не замислюючись про те, що малюк спить, будять. Запам'ятайте: не можна порушувати час для сну.
 • Встановлений графік зустрічей не повинен заважати процесу навчання. Це є перевищенням батьківських прав і обмеженням можливостей дитини на отримання якісної освіти.
 • Пам'ятайте, в добі всього 24 години, з яких дитина повинна спати, як мінімум, 10. Не плануйте на день велику кількість заходів, які фізично і емоційно виснажать неповнолітнього.
 • Враховуйте інтереси дітей, а не тільки свій графік роботи. Знайти час на улюблене чадо можна завжди – було б бажання.

Наші медіатори доб'ються найбільш вигідних умов спілкування з дитиною для матері і батька. Ми сформуємо і обґрунтуємо складений нами графік зустрічей. Мирне врегулювання питання за допомогою угоди батьків дозволить позбавити Вас від судового процесу і довгих суперечок. Наші фахівці доб'ються обопільного вирішення питання в самі стислі терміни.

Для батьків: Коли не дають бачитися з дитиною

Дітям потрібна любов батька

Ваша колишня дружина ображена на вас. Вона вирішила присвятити себе не вихованню дитини, а тому, щоб зіпсувати вам життя. Відвезла дитину до своєї мами за тридев'ять земель: сама не займається його вихованням і Вам не дозволяє. Більш того, їй вистачає нахабства обманювати всіх ваших спільних знайомих і рідних, що ви самі не виявляєте бажання спілкуватися з малюком. Звичайно, така поведінка чоловіка-не рідкість в наш час, але і не є нормою.

Якщо Ви читаєте цю статтю — Ви небайдужий батько, який бореться за свою дитину. Ви перепробували всі способи впливу на колишню дружину, але кожен раз зустрічаєте з її боку лише опір.

Самостійно знайти вихід з ситуації, що склалася практично неможливо. Наша компанія розуміє, наскільки значимо для Вас зустрічатися з малюком частіше і більше. І ми чітко знаємо, які права має батько на дитину при розлученні.

Наші адвокати організовують судовий процес таким чином, що Ви зможете зустрічатися зі своїм малюком в будь-який час. Такого результату ми досягаємо завдяки багаторічному досвіду і постійній практиці. Наші співробітники – вузькопрофільні адвокати зі стажем більше 18 років. За роки роботи по справам з усунення перешкод у спілкуванні з дитиною, судова практика стала нам максимально знайома, у нас сформувалося взаєморозуміння з різними державними органами влади. Ми добре знайомі з принципами роботи кожного судді: від районного суду Києва до Верховного суду України. Враховуючи їх позицію, наші співробітники надають тільки ефективні послуги створюють унікальну стратегію, здатну з 1% ймовірності перемоги зробити 100% результат. Більше 2 000 успішно завершених справ. Ми ніколи не програємо – останнє слово залишається за нами.

Ви отримаєте на руки рішення, що задовольняє всі Ваші вимоги. Малюк буде проводити з Вами більшу частину свого вільного часу.

Для матерів: Коли не дають бачитися з дитиною

Діти потребують материнської любові

Для колишнього чоловіка Ви – ворог №1. Він використовує улюблену дитину як зброю в боротьбі з Вами. Чоловік надовго відвозить малюка в невідомому напрямку. Заздалегідь Вас ні про що не попереджає. Нічого не погоджує. Така поведінка, безсумнівно, завдає непоправної шкоди психічному і емоційному стану малюка. Та порушує права матері при розлученні. Всі спроби налагодити відносини з колишнім чоловіком і домогтися нормального порядку спілкування з крихіткою заходять в глухий кут. Ви боїтеся звертатися в суд, тому що рішення буде прийнято на користь батька, адже місце проживання дитини визначено з ним.

У вас постає питання: чи може батько забрати дитину у матері? Невже не можна зруйнувати стіну непорозуміння?

Ми розуміємо, як Вам важко, тому надамо Вам будь-яку підтримку на всіх етапах.

Наші юристи організовують судовий процес таким чином, що Ви зможете зустрічатися зі своїм малюком в будь-який час. Такого результату ми досягаємо завдяки багаторічному досвіду і постійній практиці. Наші співробітники-вузькопрофільні сімейні та шлюборозлучні адвокати зі стажем більше 18 років. За роки роботи у нас сформувалося взаєморозуміння з різними державними органами влади. Ми добре знайомі з принципами роботи кожного судді: від районного суду Києва до Верховного суду України. Враховуючи їх позицію, наші співробітники надають тільки ефективні послуги створюють унікальну стратегію, здатну з 1% ймовірності перемоги зробити 100% результат. Більше 2 000 успішно завершених справ. Ми ніколи не програємо – останнє слово залишається за нами.

Для батьків: Коли не вистачає часу на спілкування з дитиною

Ви будете проводити з дитиною час

Коли Ви жили з малюком разом, з ним можна було проводити необмежену кількість часу. Ситуація змінилася – після розлучення суд прийняв рішення залишити дитину з матір'ю. Тепер Ви змушені домовлятися з нею, випрошувати і благати про спілкування зі своєю кровиночкой.

Працюючи з 9 ранку до 6 вечора, Ви не завжди можете викроїти вільну хвилинку на довгоочікувану зустріч. Вночі малюк спить, а вдень — вчиться. Колишня дружина, як на зло, забирає дитину під будь-яким приводом на всі вихідні, свята або канікули.

Ваш графік абсолютно не збігається з розкладом малюка. Відмовитися від роботи не можна. Вносити зміни в звичний спосіб життя дитини теж не можна. Єдиний вихід в подібній ситуації-офіційно встановити чіткий порядок спілкування.

Ми пропонуємо узаконити і юридично закріпити графік зустрічей з дитиною. В офіційному папері прописуються всі спірні положення. За роки роботи нами було складено більше тисячі подібних угод. Наші співробітники зможуть визначити не тільки конкретний час на спілкування з малюком, але і прописати обов'язки та заходи виховання, що застосовуються кожним з батьків. Наші медіатори — професіонали зі стажем від 10 років — всі вимоги нашого клієнта дотримуються, якою б складною не була ситуація. Проведені нами переговори зберегли світ більш ніж в 987 сім'ях.

Для матерів: Колиі не вистачає часу на спілкування з дитиною

Складемо зручний графік

Графік роботи батька Вашої дитини ненормований. Чоловік часто і без попередження забирає малюка після школи, садка чи курсів, а повертає додому пізно вночі. Вам не вистачає часу на спілкування з улюбленим чадом. Він втомлюється від тривалих вихідних, проведених з татом, і засинає, не встигнувши поділитися враженнями. Надмірне завзяття колишнього чоловіка проводити з дитиною більше часу порушує графік його життя, заважає вчитися і спілкуватися з однолітками. Звичайно, дитині необхідно зустрічатися з батьком, але і мати не повинна відійти на другий план.

Ми пропонуємо узаконити і юридично закріпити графік зустрічей з дитиною. В офіційному папері прописуються всі спірні положення. За роки роботи нами було складено більше тисячі подібних угод. Наші співробітники зможуть визначити не тільки конкретний час на спілкування з малюком, але і прописати обов'язки та заходи виховання, що застосовуються кожним з батьків. Наші медіатори — професіонали зі стажем від 10 років — всі вимоги нашого клієнта дотримуються, якою б складною не була ситуація. Проведені нами переговори зберегли світ більш ніж в 987 сім'ях.

Для батьків: Якщо суд прийме рішення не на Вашу користь

Для люблячого батька не існує труднощів

У суді завжди є переможець і той, хто програв. При самостійному веденні справи шансів у Вас – 50 на 50. Підготовлений Вами позов може бути відхилений, а зібрані докази — не прийняті.

Якщо дитині до 6 років, і вона живе з мамою – Ваші шанси на тривалі зустрічі мінімальні. Вам дістанеться лише 1/3 від його вільного часу. Амбітнім батькам доведеться зіткнутися з багатьма труднощами.

Вас очікує безперервний потік документів, довідок, заяв, нескінченні черги у всіх інстанціях, важкі і тривалі судові розгляди. Приготуйтеся до того, що помилки неминучі: дещо доведеться переробляти. Чи готові Ви занурюватися в цей жах з самого початку знову і знову?

І ми не готові суд може почекати. Наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб домогтися потрібного результату переговорами. 18-річна практика наших адвокатів дозволяє їм розробляти ефективну стратегію і унікальний план дій. Співробітники нашої адвокатської компанії керують ризиками, а не уникають їх. Заздалегідь оформлений нами текст договору буде відображати Ваші вимоги– ми завжди на Вашому боці.

При необхідності наші співробітники захистять вас в суді. Накопичена за роки велика база рішень з аналогічних питань прискорить процес підготовки в кілька разів. Наша організація розробила результативні схеми взаємодії з уповноваженими органами. Рішення суду у вашій справі буде позитивним - ми даємо 100% фінансові та юридичні гарантії.

Діти повинні проводити з батьком стільки часу, скільки потрібно.

Для матерів: Якщо суд прийме рішення не на Вашу користь

Доб'ємося дотримання Ваших прав

Самостійне ведення судового процесу – російська рулетка. Ніколи не можна бути впевненим в 100% перемозі. Підготовлений Вами позов може бути відхилений, а зібрані докази — не прийняті.

Якщо Ваш колишній чоловік відповідально підходить до питання: наймає адвокатів, оформляє документи і продумує вимоги — Вам просто необхідно наслідувати його приклад.

З чим же Вам належить зіткнутися?

Безперервний потік документів, довідок, заяв, нескінченні черги у всіх інстанціях, важкі і тривалі судові розгляди. Приготуйтеся до того, що помилки неминучі, то доведеться переробляти. Чи готові Ви занурюватися в цей жах з самого початку знову і знову?

І ми не готові, суд може почекати. Наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб домогтися потрібного результату переговорами. 18-річна практика наших адвокатів дозволяє їм розробляти ефективну стратегію і унікальний план дій. Співробітники нашої компанії керують ризиками, а не уникають їх. Заздалегідь оформлений нами текст договору буде відображати Ваші вимоги– ми завжди на Вашому боці.

При необхідності наші співробітники захистять вас в суді. Накопичена за роки велика база рішень з аналогічних питань прискорить процес підготовки в кілька разів. Наша організація розробила результативні схеми взаємодії з уповноваженими органами. Рішення суду у вашій справі буде позитивним - ми даємо 100% фінансові та юридичні гарантії.

Діти повинні проводити з матір'ю стільки часу, скільки потрібно.

Ведення справ про спілкування з дитиною в суді " під ключ»

Ми захистимо ваші інтереси, якщо:

 1. Другий з подружжя ухиляється від безперешкодного спілкування з дитиною;
 2. Ви не хочете спілкуватися з другим з подружжя і бажаєте звести зустрічі з ним до мінімуму;
 3. УВас немає можливості з'явитися в суд, що знаходиться в іншому місті;
 4. Інший з подружжя живе в іншому місті або іншій країні;
 5. Потрібне виконання рішення суду або договору.

Важливо: без найменшого роздуму потрібно звертатися за допомогою до адвоката, коли Вам загрожує розлучення з неповнолітніми дітьми. При розірванні шлюбу важливо дотримати всі інтереси неповнолітніх, адже від правильності дій залежить їх добробут і психологічне здоров'я!

Вартість усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та послуг юриста, адвоката з місця проживання дитини

Вартість усунення перешкод у спілкуванні з дитиною може відрізнятися в залежності від складності справи, супутніх проблем і суперечок, а також від ряду інших факторів. Мінімальні розцінки представлені в таблиці на початку сторінки.

Увага: всі ціни вказані в мінімальних значеннях! Точна вартість послуги залежить від складності справи і від супутніх проблем, що визначаються індивідуально по кожному випадку.

 

Порядок замовлення послуг

 1. Телефонуйте +38(097) 321-14-56 Viber WhatsApp Telegram, або опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту у формі зворотного зв'язку нижче
 2. Запрошуємо в офіс для укладення договору;
 3. Надання допомоги адакатом (позов-суд-рішення);

  Адвокат - ведення справ про спілкування з дитиною

  Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання
  +38(097) 321-14-56 
  або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам

  Viber, WhatsApp, Telegram

  чи запишіться на консультацію


Всі послуги адвокатів

 • Адвокати з розлучень
  АДВОКАТ З РОЗЛУЧЕННЯ. ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В КИЄВІ Розторгнення браку - процес непростий як з моральної, так і часто...
 • Адвокат з аліментів
  АЛІМЕНТИ - ПОСЛУГИ АДВОКАТА Вирішить питання встановлення та зміни аліментних зобов'язань вам допоможуть адвокати нашої фірми. Колосальний досвід...
 • Адвокат зі стягнення боргів
  Допомога адвоката по стягненню боргів Невиконання фінансових зобов'язань — явище досить поширене як серед фізичних, так і серед...
 • Адвокат з поділу майна
  ДОПОМОГА АДВОКАТА З ПОДІЛУ МАЙНА З УРАХУВАННЯМ ВАШИХ ІНТЕРЕСІВ Потреба в поділі майна може виникнути у будь-якої сімейної...
 • Адвокат з позбавлення батьківських прав
  Допомога адвоката з позбавлення батьківських прав Мама і тато є у кожного малюка. Але не у кожного є...
 • Усиновлення
  100% УСИНОВЛЕННЯ БЕЗ ВІДМОВ! УСИНОВЛЕНА ДИТИНА СТАНЕ ЗАКОННИМ І ПОВНОЦІННИМ ЧЛЕНОМ СІМ'Ї! Зберемо всі документи і без вагань...
 • Шлюбний договір
  СКЛАДЕМО ВИГІДНИЙ ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР ДО УКЛАДЕННЯ ШЛЮБУ І ПІД ЧАС ШЛЮБНИХ ВІДНОСИН Опрацюємо 100% законний, незаперечний шлюбний договір!...