Телефонуйте адвокату з розлучень:

Поділ майна подружжя

ПОДІЛ МАЙНА ПРИ РОЗЛУЧЕННІ НА ВАШИХ УМОВАХ! І ЦЕ ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ!

Доведемо ваше право навіть на продане чоловіком майно. Вигідний поділ нерухомості.

Складання позовної заяви про поділ майна

грн.5500

Готова позовна заява
Клієнт сплачує судовий збір
Клієнт формує пакет документів та подає в суд
Замовити

Поділ майна під ключ найбільш популярне

грн.15900

Поділ майна без вашої участі
Ви нікуди не їздите і не відвідуєте суд
Поділ майна без згоди іншого з подружжя
Подамо позов в суд протягом 1 дня
Замовити

Документальне супроводження поділу майна подружжя

грн.9500

Грамотне заповнення форм документів та ми подамо їх в суд
Ми сплатимо судовий збір
Клієнт самостійно відвідує судові засідання
Замовити

Примітка: Під веденням справ про поділ майна "під ключ" мається на увазі повний супровід справи з моменту подачі позову до винесення рішення судом про поділ майна подружжя. При цьому присутність позивача не потрібна.


ПОЗНАЙОМТЕСЬ З БЛИЖЧЕ З АДВОКАТОМ З ПОДІЛУ МАЙНА В КИЄВІ

НАШІ АДВОКАТИ З ПОДІЛУ МАЙНА В КИЄВІ


Павло Осадчий

АДВОКАТ&ЗАСНОВНИК

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами


Ольга Осадча

АДВОКАТ-ПАРТНЕР

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами


Микола Шевченко

АДВОКАТ

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами


Юлія Чубенко

Адвокат

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з намиОскаржимо на вигідних для вас умовах поділ спільних боргів і кредитів при розлученні. Вигідний поділ іпотечного житла.

Мирне врегулювання конфлікту - наш кращий напрямок. Медіатори оформлять угоду про розподіл майна подружжя з урахуванням Ваших інтересів і проведуть переговори з чоловіком або дружиною. В крайньому випадку, сімейні адвокати забезпечать вигідний Вам поділ майна через суд. Складемо нетипову позовну заяву, яка на 100% підтвердить правомірність ваших вимог. Даємо 100% фінансові та юридичні гарантії. Доступні ціни в Києві та Київській області. Консультації провідних адвокатів. Встигніть записатися прямо зараз. 
Тут ви зможете довідатись "Як усунути перешкоди у спілкуванні з дитиною"

 

Мирне рішення – це економія сил, часу, грошей Часто мирна угода містить більш вигідні умови поділу майна при розлученні, ніж рішення суду. Крім того, цей шлях позбавляє від витрат на судові процеси. На підготовчому етапі проаналізуємо ризики і дамо точний і чесний прогноз перспектив справи. Індивідуально підходимо до кожного випадку. Не працюємо за шаблоном-ось у чому секрет нашого успіху. Стаж адвокатів з питань поділу майна подружжя – від 15-ти років. Досвід наших медіаторів дозволяє знаходити компроміс навіть при максимально загострених відносинах клієнтів. У підготовленій нами угоді немає розмитих формулювань: всі положення обговорюються і коригуються в залежності від Ваших вимог. Не хочете конфліктувати — проведемо переговори без Вашої участі. 
Ви отримаєте те, на що розраховуєте. І навіть більше Принципова позиція колишнього чоловіка – не перешкода. У суді ми результативні на 100%. Наші адвокати проведуть розподіл майна при розлученні якщо є діти, врахувавши їх інтереси. Чесно оцінимо Ваші шанси на перемогу і запропонуємо максимально ефективну стратегію «битви». Наши адвокати - спеціалісти по справах,що регулюють поділ майна подружжя - судова практика в кожному районі Києва та Київської області нам знайома. Ми не ведемо, а контролюємо ведення справи в суді. При бажанні-повністю виключимо вашу участь в процесі. Ніяких небажаних зустрічей. Не тільки отримуємо рішення, а й здійснюємо контроль над виконавчим провадженням. Налагоджені зв'язки з уповноваженими інстанціями і держорганами дають нам перевагу перед правозахисниками іншого з подружжя.

Часті запитання та відповіді про розподіл майна подружжя після розлучення

Принцип поділу майна

При поділі майна перший принцип, яким керується суд — принцип рівності часток. Як правило, спільно нажите майно ділиться порівну — це доходи кожного з подружжя (зарплата та ін.), рухоме і нерухоме майно, цінні папери, паї, вклади, частки в капіталі, внесені в кредитні установи або в інші комерційні організації, і все інше, що було нажито подружжям за час спільного життя.

Поділ спільного майна подружжя та визначення розміру часток

Рівні частки визначаються незалежно від того, на чиє ім'я-чоловіка або дружини-було придбано майно або вносилися кошти. Завдяки такому порядку речей, один з подружжя, що під час шлюбу не мав можливості заробляти, також отримує свою частку. Це стосується випадків, коли дружина займається домашнім господарством і вихованням дітей, а чоловік фінансово забезпечує сім'ю. При цьому дружина і чоловік матимуть рівні права на майно при розлученні.

Неподільні речі при розділі майна

Спадковий поділ майна подружжям

Якщо один з подружжя отримав певне майно в дар, у спадок або за іншою угодою – це вважається його особистою власністю і поділу не підлягає. Як докази будуть розглянуті документи, що підтверджують право власності на конкретні матеріальні блага.

Особисті речі при розділі майна

Подружжя також не можуть претендувати на речі індивідуального користування один одного, такі як одяг, взуття, предмети протезування, медикаменти, навіть якщо все це купувалося за спільний рахунок. Однак, на коштовності і предмети розкоші це правило не поширюється. Досить часто поділ спільно нажитого майна супроводжується серйозними конфліктами – подружжя не бажають домовитися і прийти до компромісу, чиїсь права ущемляються. Тому спори про поділ майна-один з основних напрямків нашої роботи в сімейному праві. Телефонуйте зараз! Вислухаємо і запропонуємо свої унікальні можливості для того, щоб завершити справу на вашу користь якомога швидше.

Поділ квартири при розлученні, якщо вона в іпотеці

Поділ майна при розлученні стосується не тільки, так скажімо, дійсної матеріальної власності подружжя. Квартиру, взяту в іпотеку, теж доведеться ділити, незважаючи на те, що повноцінних прав на не виплачену до кінця іпотеку у подружжя поки що немає. Крім суперечок про те, хто більше вклав коштів для покупки цього житла, можуть виникнути і суперечки з банком. У цьому випадку поділ іпотечної квартири відбувається в суді за участю і подружжя і представника банку, який видав позику на житло. Проте, в більшості випадків просто проводиться нове оформлення договору з банком-вже не на одного з подружжя, а на обох відразу. Зазвичай банки на це йдуть.

Угода про поділ майна подружжя, якщо квартира знаходиться в іпотеці

Поділ іпотечної квартири при розлученні буде набагато простіше, якщо заздалегідь укласти:

 • Шлюбний контракт між подружжям (він корисний не тільки для поділу квартири при розлученні, але і для врегулювання інших майнових питань;
 • Особливу іпотечну угоду, в якій банк і позичальник вкажуть, як будуть ділитися квартира і виплати по кредиту при розлученні.

Наша компанія більше 18 років спеціалізується на питаннях, пов'язаних з поділом спільного майна. Ми готові вже сьогодні позбавити Вас від небажаних зустрічей з колишнім чоловіком, якщо це необхідно, а також бюрократичної тяганини і сумнівів в результаті. Розділимо іпотеку так, як Ви вважаєте за потрібне – не сумнівайтеся!

Квартира в іпотеці при поділі майна

 • Борги при поділі майна діляться пропорційно певним часткам кожного з подружжя.
 • Якщо це, наприклад, поділ іпотечної квартири при розлученні і один із подружжя на частку в квартирі не претендує, то йому може бути присуджена грошова або майнова (за рахунок іншого майна, набутого за час сімейного життя) компенсація. А тягар сплати залишків по кредиту ляже на того з подружжя, хто отримав квартиру у власність.
 • Якщо кожен з подружжя претендує на половину частки в іпотечній квартирі, то разом з "половиною квартири" кожен з подружжя отримує рівні обов'язки по виплатах решти кредиту і відсотків.

Автомобіль при поділі майна

 • Таким же чином буде відбуватися поділ таких речей, як автомобіль: право власності, наприклад, визнається за одним з подружжя, другому дістається компенсація в розмірі 50% від вартості автомашини. В тому числі і у вигляді погашеної частини кредиту, на момент розірвання шлюбу. Частину кредиту доведеться взяти на себе тому з подружжя, хто стане повноправним власником авто.
 • Не хочете віддавати борги за свою колишню поливнку? Розуміємо! І знаємо, як цьому запобігти. Ви не зобов'язані платити за чужу безвідповідальність! Телефонуйте прямо зараз і ми запропонуємо найкращу стратегію для успішного вирішення Вашої проблеми.

Поділ подарованого майна при розлученні та іншого майна, яке не ділиться.

Часто нам задають питання: чи ділиться подарована квартира при розлученні?Безумовно, існують речі, які не діляться при розлученні і залишаються власністю одного з подружжя. До них відносяться:

 • Речі та майнові права, що належали одному з подружжя до шлюбу;
 • Подароване (речі і права, отримані в якості дару особисто), успадковане майно, а також все, що було отримано в шлюбі за іншими безоплатними угодами( наприклад, квартира, отримана в порядку приватизації);
 • Все придбане за рахунок особистих грошей (наприклад, квартира, отримана за договором міни в обмін на особисту квартиру);
 • Речі, що не належать до предметів спільного споживання (одяг, предмети протезування, медикаменти і т. д.);
 • Права на результати творчості (об'єкти авторського та патентного права);
 • Отримані в якості відшкодування за моральну шкоду, шкоду здоров'ю, особистому майну, виплати за договором особистого страхування.

Поділ майна при поліпшенні майна

Тим не менш, Ваше особисте майно може стати спільним. Наприклад, якщо в одного з подружжя була у власності квартира, а під час шлюбу в ній був зроблений капітальний ремонт – другий з подружжя може претендувати на частку в квартирі. Такі спори складні в першу чергу, тому що непросто довести, чи були зміни істотним, хто і коли їх виробляв. Тут на допомогу приходять експерти, оцінювачі, свідки і т. д. У штаті нашої компанії — не тільки юристи та адвокати з поділу майна, а й фахівці, які проведуть гарантовано об'єктивну оцінку власності для поділу спільного майна подружжя та поділу майна, нажитого до шлюбу. Якщо подружжя набували якесь майно до офіційного розлучення, але при цьому вже проживали окремо і не мали спільного бюджету – при наявності достатніх доказів кожен залишається при своєму. У ситуаціях, коли у подружжя немає однакового уявлення про справедливий розділ, визначити, яке майно-спільне, а яке – особисте, непросто. Тільки професійний адвокат по розділу майна зможе надати суду якісний аналіз і залізні докази позиції свого довірителя. Зателефонуйте зараз і дозвольте нам позбавити Вас від труднощів і необхідності брати участь у процесі – профільні фахівці «дають 100% гарантії вирішення питання на Вашу користь.

Що є спільним при розділі майна?

Якщо подружжя не укладали шлюбного договору або угоди про поділ спільно нажитого майна, виходячи із законів України та судової практики, до спільно нажитого в шлюбі майна відносять:

 • Заробітну платню;
 • Винагороди, отримані від використання авторських, патентних прав, прав від використання інших видів інтелектуальної власності;
 • Інші доходи від трудової діяльності кожного з подружжя;
 • Прибуток, отриманий від підприємницької діяльності;
 • Будь-яке рухоме і нерухоме майно, частки в ТОВ, в кооперативах паї, акції, облігації, чеки та інші цінні папери, отримані в шлюбі за відплатними угодами, в дар відразу обом сторонам, а також внаслідок дії одного або обох подружжя;
 • Нематеріальне майно (наприклад гроші, внесені в банк на рахунки однієї зі сторін)

Розділ майна до розлучення: помилки

На кого з подружжя зареєстровано житло та інше майно – не має принципового значення. Головне – до початку процедури поділу майна точно визначити, що є спільним, а що особистим. У цьому зазвичай полягає головна заковика. Якщо на цій стадії допущена помилка, то суперечливими будуть всі подальші дії з майном. Наприклад, угода про поділ спільної власності з такою помилкою може бути визнана недійсною. Щоб уникнути подібних нестиковок і затяжних розглядів – правильно відразу вибрати грамотного представника Ваших майнових інтересів.

Право спільної власності при поділі майна

 • Як відомо, права на спільно нажите майно в обох подружжя за законом є рівними незалежно від розміру вкладу кожної зі сторін при його придбанні. Зазвичай, таким чином воно і ділиться. З речами ж, придбаними до шлюбу, справи йдуть інакше.
 • Все рухоме і нерухоме, що було куплено, зароблено, отримано в дар і т. д. до вступу в офіційні сімейні відносини – особиста власність кожного і поділу не підлягає. Другий з подружжя не може заборонити розпоряджатися таким майном.
 • Навіть якщо майно, придбане до шлюбу, було оформлено під час шлюбу, воно вважається власністю подружжя, який його оплатив.

Розподіл майна при розлученні: як довести, що майно є спільним?

Особисте майно може бути визнано сумісною власністю чоловіка та дружини, якщо буде встановлено, що в період шлюбу за рахунок спільного майна подружжя або майна кожного з подружжя або праці одного з подружжя було зроблено вкладення, що значно збільшило вартість цього майна (капітальний ремонт, реконструкція, переобладнання тощо). Для того, щоб довести свою позицію щодо особистої власності, необхідно мати на руках документи, які свідчать про придбання майна до вступу в шлюб, чи долучати до справи свідків. Спори виникають на практиці у випадках, коли грошові суми, виручені від реалізації дошлюбного майна або іншого майна, що належить на праві власності одному з подружжя, були потім витрачені на придбання інших речей або внесені (як вклад), в банк. У цьому випадку куплене на гроші від продажу дошлюбного майна, не стає спільною власністю подружжя. Найчастіше розірвання шлюбу з подальшим поділом майна – затяжний процес, а конфлікти вимотують не тільки головних героїв, але і дітей, батьків, родичів. У таких справах часто буває вірним рішенням повністю виключити участь подружжя, довіривши і переговори, збір документів і захист позиції адвоката з поділу майна. Досвідчені фахівці нашої компанії з бездоганним портфоліо успішних справ виконають свою роботу швидко і ефективно – на 100% у Ваших інтересах.

Поділ майна між подружжям, що перебувають в шлюбі

Згідно Сімейного кодексу України, поділ спільного майна подружжя може бути проведений як під час шлюбу, так і після його розірвання на вимогу будь-кого з подружжя.

Угода про поділ майна подружжя у шлюбі

Якщо умови поділу майна узгоджені подружжям і суперечок з цього приводу не виникає – можна скласти угоду про поділ майна, яке включає все майно або на окремі його частини, такі як квартира або автомобіль. Поділ майна за угодою може бути проведений як в період шлюбу, так і після його розірвання на вимогу будь-кого з подружжя. Його обов'язково завіряти у нотаріуса. Краще довірити складання цього документа адвокату з поділу майна. Це не затратно і не займе багато часу. Зате у разі необхідності, на руках у Вас буде документ, що захищає від неправомірних претензій на Вашу власність.

Поділ майна подружжя за шлюбним договором

Законодавством України передбачений документ, що регулює майнові відносини подружжя - шлюбний договір. Такий договір можна укласти в будь-який час, як до шлюбу, так і під час і навіть на порозі остаточного розриву відносин. Тут важливо відстежити, щоб документ був складено юридично грамотно і обов`язково завірити його у нотаріуса.

Мирова угода щодо поділу майна подружжя

Договір про поділ майна подружжя можна укласти і під час судового процесу по поділу майна. Якщо в ході справи подружжя домовляться щодо умов поділу — документ стане завершальним у процедурі поділу майна подружжя.

Чоловік: Поділ квартири буде не на мою користь

Поділ квартири при розлученні: як не залишитися без останніх штанів

До поділу майна ви ніколи не замислювалися, що матеріальне питання зможе розвести вас з дружиною по різних сторонах. Ви піддалися на вмовляння дружини і без поганих думок продали особисте житло. Куплені на отримані гроші машину і квартиру оформили на її ім'я. Все, що було зароблено нею, витрачалося на одяг і необхідні жінкам речі. У сім'ю вона не внесла ні копійки, а тепер не просто вимагає від Вас половину, а загрожує судовим розглядом.

Несправедливо? Згодні. Доведеться дуже сильно попрацювати, щоб довести своє право на майно. Щоб загрози дружини не стали реальністю – зверніться за допомогою до наших адвокатів з поділу майна. Ми спеціалізуємося на вирішенні подібних питань мирним шляхом з 2001 року. Медіатори проведуть переговори з колишньою дружиною коректно і переконають в необхідності оформлення угоди. Наші співробітники заздалегідь обговорять з Вами кожен пункт договору - нам важливо, щоб в ньому були відображені всі ваші вимоги. Повірте, ми знаємо, як виграти суперечку по розділу майна.

Буває, що дружина не йде на компроміс. У таких випадках наші адвокати досягнуть дотримання ваших інтересів в суді. Нами була розроблена велика база готових рішень, що дозволяє підготувати і сформувати найбільш ефективну позицію захисту в самі стислі терміни. Наша головна перевага над іншими юридичними організаціями – налагоджені схеми взаємодії з державними органами на всіх рівнях — від районного суду до Верховного суду. Знання принципів їх роботи дає нам можливість попереджати можливі ризики і підводні камені. Повірте, ніхто краще нас не знає, як здійснити грамотний поділ майна при розлученні. Більш того, ми домагаємося максимально вигідного для Вас результату за мінімально короткий час.

Жінка: Поділ квартири буде не на мою користь

Поділ квартири при розлученні: як не залишитися біля розбитого корита

Якою б сильною не була любов, після розлучення люди цілком змінюються. Швидше за все, до цього переломного моменту Ви ніколи не думали про матеріальну сторону питання. Можливо, зараз Ви опинилися в ситуації, коли квартира, придбана на Ваші кровні гроші, буде ділитися порівну між Вами і чоловіком, який навіть з ремонтом не допоміг. Навіть якщо нерухомість була куплена на спільні заощадження, чому ви з дітьми повинні тулитися в крихітній кімнаті і міняти звичний спосіб життя. Більш того, він погрожує, що суд прийме його сторону і залишить право на квартиру за ним.

Страх втратити дах над головою природний і небезпідставний. Доведеться дуже сильно попрацювати, щоб довести своє право на майно. Щоб ваш страх не став реальністю – зверніться за допомогою до наших адвокатів з поділу майна. Ми спеціалізуємося на вирішенні подібних питань мирним шляхом з 2001 року. Медіатори коректно проведуть переговори з колишнім чоловіком і переконають в необхідності оформлення угоди як про поділ спільного майна подружжя, так і про місце проживання і порядок спілкування з дітьми. Наші співробітники заздалегідь обговорять з Вами кожен пункт договору - нам важливо, щоб в ньому були відображені всі ваші вимоги.

Буває, що чоловік не йде на компроміс. У таких випадках наші адвокати досягнуть дотримання ваших інтересів в суді. Нами була розроблена велика база готових рішень, що дозволяє підготувати і сформувати найбільш ефективну позицію захисту в самі стислі терміни.

Чоловік: Не хочу платити кредит при поділі майна

Поділ майна: хто брав кредит, той його і віддає

Ви навіть не здогадувалися, що у Вашої дружини під час шлюбу накопичилися величезні борги перед численними банками та іншими фінансовими організаціями. Вона з року в рік брала позики, переводила в готівку кредитні картки, але жодного разу не вносила платежі. Звичайно, вона навіть не збиралася ставити вас до відома про ситуацію, що склалася. Більш того, Ви постійно фінансово допомагали їй: купували все, що вона просила, робили дорогі подарунки.

На кожному сайті в інтернеті пишуть, що чоловік зобов'язаний нести відповідальність за фінансовими зобов'язаннями дружини. Як бути? Віддавати державним виконавцям зароблену тяжкою працею квартиру або машину не хочеться: це вже занадто.

Ми розуміємо, що важко вирішити подібну проблему самостійно. Тому пропонуємо скористатися послугами вузькопрофільних адвокатів, які безпосередньо спеціалізуються на поділі майна подружжя. Наша організація з 2001 року напрацьовує успішну судову практику по подібних спорах – більше тисячі завершених справ на користь наших клієнтів. Наші співробітники проведуть ефективні переговори з кредиторами і розподілять виплати боргів зручним Вам чином. Якщо колишня дружина оформляла кредити на особисті цілі – доб'ємося визнання фінансових зобов'язань її особистим майном. Ви будете звільнені від фінансового тягаря чужих боргів в мінімально короткі терміни.

Телефонуйте та задайте питання адвокату з розлучень +38(097) 321-14-56ViberWhatsAppTelegram

Жінка: Не хочу платити кредит при поділі майна

Кредити при поділі майна - не ваш тягар

Після розлучення виявилося, що у чоловіка борги за кредитами. Брав він їх без Вашої згоди. Мета позик Вам теж невідома. Хто знає, може бути, він витрачав їх на різні сумнівні розваги. Тоді чому Ви зобов'язані ділити з ним порівну його фінансові зобов'язання? Ви боїтеся, що не знайдете таких величезних сум на погашення боргів. Більш того, виконавці можуть описати Ваше майно, і Ви залишитеся без нічого.

Ви можете довести, що кошти, які він отримав в різних банках, чоловік витратив їх не на потреби Вашої родини, а на свої примхи.

Ми розуміємо, що важко вирішити подібну проблему самостійно. Тому пропонуємо скористатися послугами вузькопрофільних адвокатів, які безпосередньо спеціалізуються на розділі майна подружжя. Наша організація з 2001 року напрацьовує успішну судову практику по подібних спорах – більше тисячі завершених справ на користь наших клієнтів. Наші співробітники проведуть ефективні переговори з кредиторами і розподілять виплати боргів зручним Вам чином. Якщо колишній чоловік оформляв кредити на особисті цілі – доб'ємося визнання фінансових зобов'язань його особистим майном. Ви будете звільнені від фінансового тягаря чужих боргів в мінімально короткі терміни.

Чоловік: Поділ майна ускладнюється, у нас квартира, що будується

Визнаємо за Вами право на майбутню нерухомість при поділі майна

Ви купили квартиру в споруджуваному будинку спільно зі своєю половинкою. Уклали договір пайової участі на її ім'я, але кредит виплачували Ви. Тепер дружина з упевненістю заявляє, що в цій квартирі буде жити вона одна, так як всі папери оформлені на неї. Ви не маєте наміру віддавати свою частку в нерухомості: коли будинок буде зданий, квартири значно зростуть в ціні. Колишня дружина продовжує Вам погрожувати тим, що укладе договір переуступки прав власності: більшість забудовників не вимагають згоди чоловіка.

Звернувшись в нашу організацію, Ви можете бути впевнені в тому, що наші адвокатии, в першу чергу, встановлять заборону на подібні дії.

Всі наші співробітники – вузькопрофільні адвокати та юристи. Наша основна перевага перед адвокатами вашої колишньої дружини-фундаментальні знання та багаторічний досвід. Наша організація дозволяє подібні суперечки з 2001 року. За цей час ми напрацювали базу ефективних рішень і стратегій, а також успішно співпрацюємо з різними відомствами. Незважаючи на заперечення дружини, ми доб'ємося визнання за Вами права на частку в нерухомості.

Жінка: Поділ майна ускладнюється, у нас квартира, що будується

Ви маєте право претендувати на нерухомість при поділі майна

Ви купили квартиру в споруджуваному будинку за договором пайової участі разом з чоловіком. Всі документи оформлені на нього, але Ви давали свою згоду на купівлю. Після розлучення чоловік почав погрожувати Вам. Стверджує, що суд встане на його бік, а вам нічого не дістанеться. Ви не розумієте, як таке можливо. Навіть якщо він проводив виплати за кредитами за майбутню нерухомість, Ваша зарплата витрачалася на потреби сім'ї.

Він не має наміру ділити квартиру мирно. Чоловік наполягає на тому, щоб Ви продали йому свою частку. Ви цього робити не збираєтеся: коли будинок буде зданий, квартири значно виростуть в ціні. Ви боїтеся, що він озлиться і зможе укласти договір переуступки прав власності або майнових прав. На жаль, він зможе так вчинити: більшість забудовників не вимагають згоди дружини.

Звернувшись в нашу організацію, Ви можете бути впевнені в тому, що наші співробітники, в першу чергу, встановлять заборону на подібні дії.

Наша юридична компанія — - спеціалізований центр з питань поділу майна №1. Всі наші співробітники – вузькопрофільні адвокати та юристи. Наша основна перевага перед юристами вашого чоловіка-фундаментальні знання і багаторічний досвід. Наша організація дозволяє подібні суперечки з 2001 року. За цей час ми напрацювали базу ефективних рішень і стратегій, а також успішно співпрацюємо з різними відомствами. Незважаючи на заперечення колишнього чоловіка, ми доб'ємося визнання за Вами права на частку в нерухомості.

Поділ бізнесу при розлученні

Розлучення і поділ майна з бізнесменом-справа складна

Поділ майна подружжя: проблеми через бізнес виникають регулярно. З практики нам відомо, що розлучення і поділ майна з бізнесменом-справа складна.

Після розлучення вести бізнес спільно з колишнім подружжям практично неможливо. Продавати справу, якій Ви присвятили своє життя, не хочеться. Ділити його з людиною, яка не вклала ні грошей, ні сил, ви не збираєтеся. На жаль, фірма була відкрита, коли Ви вже перебували в офіційному шлюбі. У подібній ситуації суд з більшою ймовірністю визнає її спільним майном і встановить право подружжя на частку в статутному капіталі.

Ваші справи пішли в гору – Ви, нарешті, відкрили свій бізнес. Ви вкладали в нього всі свої сили, час і гроші. Ви і подумати не могли, що інший з подружжя, який в цьому питанні нічого не розуміє, почне претендувати на частку в статутному капіталі.

Основні складнощі при поділі бізнесу полягають в правильній оцінці його вартості. Наші фахівці розрахують його реальну ринкову ціну. Звертаючись до нас, Ви отримуєте ведення юридичного процесу «під ключ».

Ми даємо 100% гарантії на бездоганне оформлення будь-якого документа. У нас працюють вузькопрофільні юристи та адвокати, професійні медіатори, аудитори та експерти. Результат їхньої спільної діяльності-об'єктивна вартість бізнесу. Для Вашого спокою наші співробітники накладуть арешт на розпорядження колишнім чоловіком своєю часткою.

Завдяки ефективній комунікації з уповноваженими інстанціями всіх рівнів наша організація з 2001 року успішно вирішує подібні суперечки. Ми доб'ємося того, щоб бізнес залишився під Вашим керівництвом.

Якщо майно продано до поділу?

Поділ спільного майна і виділ частки з нього гарантований

Ви з чоловіком вже розлучилися, а майно поділити не встигли. Скориставшись ситуацією, він реалізував всі речі, придбані на загальні гроші в офіційному шлюбі. У договорі купівлі-продажу прописана не та сума, яку він отримав насправді. Нерухомість і машини були оформлені на нього, тому при реєстрації угоди у колишнього чоловіка не вимагають нотаріального згоди на розпорядження спільно нажитим майном.

Або після розлучення колишня дружина без Вашої згоди продала квартиру, машину або будь-яке інше спільно нажите майно. Все це купувалося в офіційному шлюбі і записувалося на ім'я дружини. Ви, як чоловік, взяли на себе фінансову сторону питання: оформили споживчий кредит і сумлінно сплачували його.

Довести в суді факт приховування спільної власності від розділу без допомоги професійних адвокатів складно. Наша організація займається подібними питаннями з 2001 року. За цей час у нас виробилися унікальні схеми для найбільш продуктивної співпраці з державними органами, що дозволяє досягати найкращого результату в максимально короткі терміни.

Ми знаємо принципи роботи кожного судді і робимо на них акцент, вибираючи стратегію захисту. Наші адвокати з поділу майна доведуть, що угода була проведена без вашої згоди. Наша юридична компанія спеціалізується на вирішенні спорів «під ключ»: оформлюємо документи, готуємо доказову базу, проводимо незалежну оцінку відчуженого майна, надаємо ефективний захист у суді.

Такий підхід дозволяє нам довести суду, що відповідач вчинив протиправні дії і досягти найбільш вигідного для Вас поділу спільної власності.

Якщо один з подружжя приховав майно від поділу

Чоловік або дружина приховує майно від розділу? Знайдемо!

Дізнавшись про те, що ви подаєте на розлучення, чоловік фіктивно продав батькові куплену в шлюбі машину, а бізнес і квартиру переписав на ім'я матері. Ви прекрасно розумієте, що всі ці хитрі ходи спрямовані на зменшення Вашої частки при поділі.

Чи Ваша колишня дружина виявилася ще тією хитрою лисицею. Коли дізналася про розлучення, вона хутенько зібрала документи на ваше спільно нажите майно і поїхала в невідомому напрямку. Більш того, вона встигла переписати все на ім'я своєї матері. Ви прекрасно розумієте, що приховування спільної власності спрямоване на зменшення Вашої частки при поділі.

Згідно із законом, подружжя перебуває в паритеті і має рівні права на спільне майно. Обставини змінюються, якщо подружжя розлучилося. Той, хто записаний у правових документах як власник, має більше можливостей: провести іноді будь-яку угоду він може без отримання нотаріальної згоди другого з подружжя.

Можливо, Ваш колишній чоловік сховав документацію на спільне майно, намагаючись приховати його від поділу. Ми розуміємо, що домогтися справедливого поділу спільно нажитої власності непросто. Наші фахівці – вузькопрофільні юристи і адвокати з досвідом роботи більше 18 років . За свою судову практику вони вирішили тисячі подібних спорів. Наші співробітники розшукають незаконно утримувану власність. Ми проведемо незалежну оцінку майна. Завдяки великим знанням і конструктивному веденню діалогу з уповноваженими інстанціями наші адвокати оскаржать і доб'ються визнання проведених Вашим чоловіком угод недійсними.

Поділ майна на Вашу користь, якщо був зроблений ремонт в квартирі

Капітальний ремонт при поділі майна — Ваша перевага

Прав на нерухомість чоловіка Ви не маєте: вона була придбана до укладення офіційного шлюбу. Чоловік наполіг на тому, щоб Ви жили разом – він повинен був привести жінку до себе додому, а не навпаки. Ви прагнули створити затишок: зробили капітальний ремонт за свій рахунок, купили дорогі меблі. Ви навіть подумати не могли, що Ваші вкладення повернуться Вам у вигляді закритої перед носом дверима.

Або навпаки, сімейне життя з колишньою дружиною пройшло в її квартирі. Навіть якщо Ви і були в ній прописані, прав на неї не маєте, тому що нерухомість була придбана до укладення офіційного шлюбу.

Ви вклали велику суму грошей, щоб зробити капітальний ремонт. Своїми руками клали кахель, стелили ламінат, штукатурили стіни, за особисті кошти купували дорогі меблі. Колишня дружина на Ваші вимоги відповідає грубо: «Ти нічого не зможеш довести, ти не маєш права на квартиру, а клеїти шпалери тебе ніхто не просив».

Не переживайте! Ми доведемо в суді, що Ви маєте право на частку в квартирі, співмірну Вашим витратам. Ми допоможемо оформити поділ квартири при розлученні або повернути гроші, вкладені в чужу нерухомість в залежності від Ваших потреб.

Наша багаторічна судова практика дозволяє домагатися найбільш вигідного для вас поділу майна. Ми з 2001 року спеціалізуємось на вирішенні сімейних спорів, що виникли через розбіжності з питань спільної власності. Більше 18 років ми успішно напрацьовуємо практику ведення процесів «під ключ» і добиваємося найкращого результату навіть у найскладніших справах.

Наші співробітники контролюють весь процес від початку і до кінця: збір та оформлення документів, робота оцінювачів, ведення переговорів з другою стороною, формування доказової бази, захист у суді та багато іншого. Завдяки розумінню того, як працюють державні органи, ми добиваємося вигідного для Вас результату в максимально стислі терміни.

Безкоштовна юридична консультація з поділу майна

Консультація з питань поділу майна - оперативна правова допомога

Ви дізнаєтеся: як забрати своє майно правовими методами.

Рішення прийнято: розлучення і поділ майна. Тепер потрібно якомога швидше отримати інформацію і почати діяти. Швидкість дає перевагу: у Вас вже буде готова стратегія, план дій, документи і знання, тоді як у суперника — лише емоції.

На безкоштовній консультації адвокат оцінить ситуацію, дасть прогноз (ймовірність перемоги, термін, варіанти розвитку подій). Ми працюємо з усіма питаннями, що стосуються поділу майна, в тому числі і зі спадковими справами.

Ви дізнаєтеся, як забрати найбільшу частину майна.

На безкоштовних консультаціях адвокат розкриє, які існують способи вирішення проблем з майном. Наша велика практика дозволяє сказати: ми вже стикалися з подібним, не важливо, що Ви маєте на увазі.

По-перше, пам'ятайте: чоловік і дружина мають право на рівну кількість нажитого майна, незалежно від того, хто був основним добувачем. По-друге, будь-які сімейні справи вирішуються в індивідуальному порядку, частки залежать і від актуального доходу кожного з подружжя, і від того, з ким залишиться дитина.

Після безкоштовної консультації ви будете знати:

 • Які існують правові методи вирішення Вашої проблеми;
 • Вартість і термін виконання робіт;
 • Покроковий план.

Скористайтеся 3-ма можливостями: 1. Чат на сайті компанії; 2. Безкоштовні телефонні дзвінки; 3. Особисті зустрічі в офісі. Безкоштовні консультації - самий оперативний спосіб отримати інформацію про розподіл майна при розлученні, який ми тільки можемо надати клієнтам.

Платна консультація з питань поділу майна

Консультації з поділу майна — індивідуальний підхід

Вам потрібен безболісний і вигідний поділ майна — завдання прийнято. Довірте свою справу професіоналам юриспруденції.

При розлученні жінку хвилюють, наприклад, такі проблеми:

 1. Як ділити майно, якщо основним годувальником був чоловік?
 2. Як ділити майно, яке було придбано на особисті гроші жінки?
 3. Впливає на поділ майна факт, що діти залишаються з дружиною?
 4. Як відстояти те майно, яке куплено на гроші від спадщини або доходи батьків?
 5. Як поділити майно, якщо більшу частину доходу приносив тільки один чоловік?
 6. Як бути з нерухомістю, розділеної на частки?

Ми працюємо з кожним типом проблеми та з більш рідкісними труднощами.

На платній консультації Ви отримаєте всю інформацію:

 1. Рівень складності справи, варіанти розвитку подій;
 2. Терміни та вартість;
 3. Аналіз документів;
 4. Аналіз ризиків: сильні і слабкі сторони.

Платні консультації проводить тільки провідний адвокат компанії. Його думка — найбільш авторитетна не тільки на рівні компанії, але і на рівні Києва. Докладно розповімо, що потрібно для захисту Ваших інтересів, яка має бути позовна заява про поділ майна подружжя, як вести себе в суді, як скласти угоду або скаргу при поділі майна — дамо всю необхідну інформацію.

Щоб записатися на платну консультацію, зателефонуйте на номер гарячої лінії. Домовимось про зустріч вже на цьому тижні.

Мирна угода про поділ майна

Розподіл майна подружжя мирно — вірне рішення

Ви отримаєте все належне майно без публічного обговорення особистого життя.

Ваші відносини закінчились, але ви готові цивілізовано і мирно вирішувати матеріальні питання? Ми підтримаємо вас або будемо працювати замість вас.

 1. Проведемо переговори з Вашою участю;
 2. Проведемо переговори без Вашої участі;
 3. Складемо мирову угоду;
 4. Підпишемо її з перевіреним нотаріусом.

Важливо! Навіть якщо ми ведемо мирні переговори, ми ведемо справу також жорстко, як якщо б вона була в суді.

Мирова угода заощадить час, гроші і спокій. Ми завжди рекомендуємо цей метод навіть в тих випадках, коли спочатку подружжя схильні до судової тяганини.

Ведення справ про поділ майна подружжя в суді "під ключ"

Ми захистимо ваші інтереси, якщо:

 1. Другий з подружжя ухиляється від добровільного поділу майна і всіляко перешкоджає розлученню;
 2. Ви не хочете спілкуватися з другим з подружжя і бажаєте звести зустрічі з ним до мінімуму;
 3. У ініціатора розлучення немає можливості з'явитися в суд, що знаходиться в іншому місті;
 4. Один з подружжя живе в іншому місті або іншій країні;
 5. Потрібно розділити майно подружжя, визнати спірне майно спільним або ж, навпаки, виключити частину майна із складу сумісно нажитого;
 6. Потрібне виконання або розірвання шлюбного договору.

Також ми маємо великий досвід у справах, коли відбувається розподіл майна після розлучення, врахувавши інтереси неповнолітніх.

Вартість поділу майна та послуг юриста, адвоката з поділу майна подружжя

Вартість поділу майна подружжя може відрізнятися в залежності від складності справи, супутніх проблем і суперечок, а також від ряду інших факторів. Мінімальні розцінки представлені в таблиці на початку сторінки.

Увага: всі ціни вказані в мінімальних значеннях! Точна вартість послуги залежить від складності справи і від супутніх проблем, що визначаються індивідуально по кожному випадку.

Так, просте розлучення без згоди чоловіка, що ухиляється від явки до суду, пройде швидше і буде простіше, ніж розлучення при наявності дітей і зі спорами про їх подальше місце проживання. Найбільш складними справами про розлучення будуть конфлікти, пов'язані одночасно і з розділом майна, і зі спорами про дітей.

Порядок замовлення послуг

 1. Телефонуйте +38(097) 321-14-56 Viber WhatsApp Telegram, або опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту у формі зворотного зв'язку нижче

  Правові консультації з поділу майна

  Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання
  +38(097) 321-14-56 
  або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам

  Viber, WhatsApp, Telegram

  чи запишіться на консультацію


Всі послуги адвокатів

 • Адвокати з розлучень
  АДВОКАТ З РОЗЛУЧЕННЯ. ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В КИЄВІ Розторгнення браку - процес непростий як з моральної, так і часто...
 • Адвокат з аліментів
  АЛІМЕНТИ - ПОСЛУГИ АДВОКАТА Вирішить питання встановлення та зміни аліментних зобов'язань вам допоможуть адвокати нашої фірми. Колосальний досвід...
 • Адвокат зі стягнення боргів
  Допомога адвоката по стягненню боргів Невиконання фінансових зобов'язань — явище досить поширене як серед фізичних, так і серед...
 • Адвокат з поділу майна
  ДОПОМОГА АДВОКАТА З ПОДІЛУ МАЙНА З УРАХУВАННЯМ ВАШИХ ІНТЕРЕСІВ Потреба в поділі майна може виникнути у будь-якої сімейної...
 • Адвокат з позбавлення батьківських прав
  Допомога адвоката з позбавлення батьківських прав Мама і тато є у кожного малюка. Але не у кожного є...
 • Усиновлення
  100% УСИНОВЛЕННЯ БЕЗ ВІДМОВ! УСИНОВЛЕНА ДИТИНА СТАНЕ ЗАКОННИМ І ПОВНОЦІННИМ ЧЛЕНОМ СІМ'Ї! Зберемо всі документи і без вагань...
 • Шлюбний договір
  СКЛАДЕМО ВИГІДНИЙ ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР ДО УКЛАДЕННЯ ШЛЮБУ І ПІД ЧАС ШЛЮБНИХ ВІДНОСИН Опрацюємо 100% законний, незаперечний шлюбний договір!...