Телефонуйте адвокату з розлучень:

Категорія портфоліо: Консультації по розлученню

Цивільний шлюб: докази спільного проживання та поділ майна через суд

Форма спільного проживання має назву «фактичний шлюб». Хоча часто такі стосунки називають «громадянським (цивільним) шлюбом», це не зовсім точне правове визначення, оскільки справжнім шлюбом вважається лише той, що зареєстрований згідно з законодавством

Читати далі

З ким залишаються неповнолітні діти при розлученні батьків?

Для початку судового процесу ініціатор (позивач) складає згідно встановлених правил і норм позовну заяву та подає її до районного суду. У позові слід лаконічно, але відверто та переконливо довести той факт, що дитині краще буде жити саме з позивачем (може бути як мама, так і батько). В тексті необхідно підкреслити, чому саме таке рішення забезпечує інтереси дитини, але також рекомендовано підкріпити доказами.

Читати далі

Як розлучитися з чоловіком без його згоди?

Процедура розлучення з чоловіком, який є іноземним громадянином, не відрізняється від описаної вище для громадян України. Особливість складається лише в тому, що іноземця трудніше повідомити про процес. У кожному випадку порядок дій визначається індивідуально.

Читати далі

Як розлучитися з чоловіком, якщо є неповнолітні діти?

Далеко не всім подружжям вдається домовитись мирно, дуже часто чоловік проти. Та бувають ситуації, коли дружина не може більше терпіти, наприклад, домашнього насильства, зради та наполягає на розлученні. Вона має на це право, і в даному випадку подається позов про розлучення.

Читати далі