Телефонуйте адвокату з розлучень:

Категорія портфоліо: Консультації по розлученню

З ким залишаються неповнолітні діти при розлученні батьків?

Для початку судового процесу ініціатор (позивач) складає згідно встановлених правил і норм позовну заяву та подає її до районного суду. У позові слід лаконічно, але відверто та переконливо довести той факт, що дитині краще буде жити саме з позивачем (може бути як мама, так і батько). В тексті необхідно підкреслити, чому саме таке рішення забезпечує інтереси дитини, але також рекомендовано підкріпити доказами.

Читати далі

Як розлучитися з чоловіком без його згоди?

Процедура розлучення з чоловіком, який є іноземним громадянином, не відрізняється від описаної вище для громадян України. Особливість складається лише в тому, що іноземця трудніше повідомити про процес. У кожному випадку порядок дій визначається індивідуально.

Читати далі

Як розлучитися з чоловіком, якщо є неповнолітні діти?

Далеко не всім подружжям вдається домовитись мирно, дуже часто чоловік проти. Та бувають ситуації, коли дружина не може більше терпіти, наприклад, домашнього насильства, зради та наполягає на розлученні. Вона має на це право, і в даному випадку подається позов про розлучення.

Читати далі

Як розлучитися з дружиною, якщо є неповнолітні діти?

Керуватися для складання документу можна зразком, але не слід забувати про періодичні зміни в законодавстві, тому перед подачею документу до суду слід проконсультуватися з фахівцем. Юрист краще впорається з задачею та допоможе уникнути складнощів, підкаже як діяти та що представити суду, щоб виграти справу.

Читати далі