надёжная защита ребёнка от простуды в нашем клубе здоровья

Розірвання шлюбу (розлучення)

РОЗЛУЧЕННЯ БЕЗ ВАШОЇ УЧАСТІ І ЗГОДИ ЧОЛОВІКА

Складемо і подамо позов протягом 3 днів! Розлучення без вашої участі – все беремо на себе!

Складання позовної заяви про розлучення

грн.

Консультація адвоката по розлученням
Вивчення та аналіз документів
Складання нешаблонної позовної заяви
Замовити

Розлучення під ключ найбільш популярне

грн.

Складання позовної заяви
Збір документів
Захист в суді за участю адвоката
Необмежена кількість консультацій
Замовити

Документальне супроводження розлучення

грн.

Грамотне заповнення форм документів для подачі в суд
Консультації шлюборозлучного адвоката
Направимо документи в будь-який регіон України
Замовити

Примітка: Ведення справ про розлучення "під ключ" це повний супровід справи з моменту подачі позову до винесення рішення судом про розірвання шлюбу. При цьому присутність позивача не потрібна.

Адвокат з розлучень

Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання
+38(097) 321-14-56 
або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам

Viber, WhatsApp, Telegram

чи запишіться на консультацію

Проведемо успішне розірвання шлюбу навіть без згоди одного з подружжя!

Розірвання шлюбу неминуче спричиняє масу переживань, клопоту і скандалів, особливо коли подружжя відчувають один до одного гостру неприязнь, а сам шлюборозлучний процес ускладнений розділом майна, суперечками про дітей, аліментами, або ж один з подружжя всіляко заважає припиненню шлюбу. Ще складніше припинити відносини, якщо місцезнаходження другого з подружжя невідоме, ухиляється від явки до суду або ж проживає в іншому місті або навіть державі. Що ж робити, коли розлучення стає аж ніяк не простою процедурою? Найнадійніше звернутися за допомогою до адвокатів порталу www.brakirazvod.org.ua

Ми знаємо, як уникнути битв при розлученні Ми ніколи не поспішаємо йти в суд. Мирне рішення завжди в пріоритеті. Успішно працюємо з відмовами. Отримаємо згоду чоловіка або жінки на розлучення. Розлучення через РАГС за згодою відбувається в рази швидше, ніж через суд. Знаходимо компроміс навіть у гостро-конфліктних ситуаціях. Для цього в штаті компанії працюють професійні медіатори. Добиваємося взаємовигідної угоди щодо подальшого поділу майна. Налагодимо систему спільного виховання дітей-домовимося про місце проживання та порядок спілкування. З нашими сімейними адвокатами економне розлучення стане реальністю. У нас працює Центр моніторингу цін, тому ми ніколи не завищуємо вартість послуг адвокатів по розлученню. З більш детальною інформацією щодо пропозицій і прейскуранту можна ознайомитися вище на цій сторінці сайту.
Розлучення: якщо війна, то тільки заради перемоги! Розірвання шлюбу через суд з нами займає в середньому 2-3 місяці. Успішно оформимо розлучення навіть без згоди і присутності Вашої другої половинки. Вам не доведеться зустрічатися і конфліктувати з другим з подружжя. Працюємо ми-ви тільки отримуєте рішення про розлучення. Ведемо справу від початку і до кінця або підключаємося на будь-якому етапі судового процесу – як Вам зручно. Знаємо особливості роботи з кожним суддею в кожному районі Києва. Ефективна Юридична допомога з усіх супутніх питань. Вибудовуємо ідеальну стратегію ведення справ по спілкуванню з дітьми і розділу майна. Перемога неминуча.

Часті запитання та відповіді щодо розірвання шлюбу (розлучення)

Що потрібно для того, щоб скласти правильну заяву до суду на розлучення?

Для того, щоб скласти правильну заяву про розірвання шлюбу важливо отримати інформацію про те, як буде проходити процедура у адвоката з розлучень або в органах РАГС Далі – визначити суд, в який потрібно буде подати складену заяву та сплатити судовий збір (40% прожиткового мінімуму) при подачі позову і зібрати пакет документів (особистих, про дітей і т.і.) та їх копій. Для того, щоб скоротити час, який необхіден на проведення кожного із заходів і позбутися сумнівів в правильності своїх дій - довірте розірвання шлюбу професіоналу. Це також позбавить Вас "головного болю", якщо ваша ситуація нетипова і виникають такі проблеми як незгода чоловіка на розлучення, поділ майна, встановлення порядку спілкування і виховання дітей і т.і.

До якого суду слід подавати заяву на розлучення?

Подати позовну заяву про розірвання шлюбу потрібно в суд за місцем проживання відповідача.

Документи на розлучення через суд:

До позовної заяви додаються свідоцтво про шлюб, документ про оплату судового збору, копії свідоцтв про народження на неповнолітніх дітей і копія позовної заяви про розірвання шлюбу для відповідача. Суддя перевіряє, чи правильно позивач виконав всі рекомендації і якщо відповідь на це питання позитивна - приймає заяву і призначає судове засідання. В іншому випадку заява про розірвання шлюбу буде повернута заявнику або залишена без руху.

Процедура розлучення через суд

Коли справу буде розглянуто, позивач отримає повідомлення поштою, по телефону, електронною поштою або повідомлений особисто. Для отримання повідомлення по СМС або електронною поштою можна оформити відповідне клопотання. У судовому засіданні суд з'ясовує причини розірвання шлюбу, чи підтримує позивач свої вимоги, чи згоден відповідач на розлучення, чи можливе примирення сторін. За наявності підстав суддя дає час для примирення на строк від 1 до 6 місяців.

Існує всього 2 варіанти:

 1. Подача заяви в РАГС на розлучення.
 2. Подача заяви на розлучення в суд.

Провести процедуру розірвання шлюбу в РАГСі набагато простіше, але не у всіх випадках можливо. Щоб розлучитися через суд, потрібно подати документи в судові органи влади. Згідно Сімейного Кодексу України, шлюборозлучний процес через суд можливий тільки за наступних обставин:

 • Один з подружжя не дає свою згоду на розірвання шлюбу в РАГСі;
 • Один з подружжя ухиляється від розірвання шлюбу в РАГСі і не сприяє законному оформленню розлучення;
 • У подружжя є спільна неповнолітня дитина;

У таких випадках шлюборозлучна процедура проводиться в судовому порядку. Розірвання шлюбу – непростий процес, що вимагає моральних сил на збір необхідної документації, походи в уповноважені інстанції, переговори з колишнім чоловіком/дружиною. Наші сімейні адвокати візьмуть на себе вирішення процедурних питань. Паперова тяганина – не Ваша турбота. Ми надаємо повний спектр послуг з розірвання шлюбу, в тому числі питання, пов'язані з дітьми, а також розірванням шлюбу і розділом майна: зберемо, оформимо і відправимо всі необхідні довідки, заяви і клопотання без вашої участі. Не варто витрачати свій час на те, чим повинні займатися професіонали.

 • Коли відбуваються сімейні драми, подружжю здається, що вони готові воювати один з одним і перекреслити все добре, що було між ними.
 • Навіщо вплутуватися у війну, якщо можна вирішити всі спірні моменти мирним способом? Адвокат з розлучення завжди запропонує своїм клієнтам альтернативу: часто ми відмовляємо подружжя від безглуздої витрати часу, грошей і нервів в суді.
 • Наші сімейні юристи завжди проводять повний аналіз ситуації, готують докази, шукають підходи навіть до найагресивніше налаштованих людей і неприступним інстанціям. Ми вміємо домагатися повного компромісу з опонентами і завершувати спори в самі стислі терміни зі 100% урахуванням Ваших інтересів!
 • У переговорах, звичайно, не можна поспішати. Однак такий шлях виявляється більш коротким. Вирішити проблеми розлучення мирним шляхом можна за 2 тижні.
 • Підтримка фахівця-краще рішення!

Документи на розлучення через суд:

Для розлучення через суд потрібно зібрати пакет документів. Список документів, необхідних для того, щоб розірвати шлюб в суді з дітьми представлений нижче:

Як написати заяву на розлучення?

Заява, складається позивачем відповідно до положень Цивільного процесуального Кодексу України. У заяві про розлучення повинні бути вкази наступні дані:

 • Повне найменування судового органу;
 • Відомості про позивача (ПІБ, місце і дата народження, адреса проживання та реєстрації, паспортні дані);
 • Відомості про відповідача (ПІБ, місце і дата народження, адреса проживання та реєстрації, паспортні дані);
 • Місце і час укладення шлюбу (обов'язково вкажіть реквізити свідоцтва про укладення шлюбу);
 • Відомості про спільних дітей, номер свідоцтва про народження;
 • Дані про спроби мирного врегулювання питання про розірвання шлюбу та інших спірних ситуацій, пов'язаних з цією процедурою;
 • Повний список документації, яка була прикладена громадянином до позовної заяви.

Документи для подачі заяви на розлучення:

 1. Паспорт позивача;
 2. Квитанція про сплату судового збору;
 3. Свідоцтво про укладення шлюбу;
 4. Свідоцтво про народження дитини;
 5. Документ, що підтверджує проживання дитини разом з позивачем;
 6. Шлюбний контракт (при його наявності);
 7. Заява про згоду чоловіка оформити розлучення, в якому вказується наступне:
 • ПІБ;
 • Дата і місце народження;
 • Місце проживання;
 • Згода на розлучення;
 • Інформація про місце і час укладення шлюбу;
 • Реквізити свідоцтва про укладення шлюбу;
 • Відомості про дружину;
 • Інформація про майнові претензії;
 • Дата;
 • Особистий підпис.

Як подати заяву на розлучення, якщо є неповнолітні діти?

Дитяче питання завжди ускладнює шлюборозлучний процес. Порядок розгляду справ про розірвання шлюбу такий: суд приймає сторону дитини і вимагає від батьків зібрати і оформити величезний пакет доказів та документів. Розірвання шлюбу і визначення місця проживання дітей - один з ключових напрямків роботи нашої компанії. Наш адвокат зробить за Вас всю паперову роботу: візьмемо довідки та характеристику з роботи, виписку з житлової книжки та інші необхідні документи. Для нас немає нічого неможливого. Робити помилки на підготовчому етапі, коли справа стосується дітей, непробачно. Довірте свої турботи професіоналам прямо зараз.

Згідно Сімейного кодексу України, громадяни мають право подавати на розлучення в односторонньому порядку. Зробити це можна двома способами:

 • Через суд;
 • Через РАГС.

Причини оформлення розлучення в суді без згоди чоловіка:

Розлучення через суд можливе в тих випадках, коли чоловік не має можливості з'явитися на процес або не дає згоду на розлучення. Суд відмовить в розірванні шлюбу в тих випадках, коли жінка вагітна або має дитину віком до року.

Розлучення через РАГС без згоди чоловіка можливе в наступних випадках:

 • Надано нотаріально завірену згоду відсутнього чоловіка (зразок заяви про розірвання шлюбу можна отримати у відділенні РАЦС);
 • Чоловік засуджений (вирок суду про позбавлення волі);
 • Чоловік визнаний безвісно відсутнім (заява з ОВС про термін давності і письмове повідомлення від поліції про безуспішні пошуки зниклого);
 • Чоловік визнаний недієздатним (результати психіатричної експертизи).

Якщо не надати докази, то шлюб не буде розірвано.

Наші адвокати з розірвання шлюбу вирішать будь-які проблеми з документацією по шлюборозлучному процесу. Розірвати шлюб без згоди чоловіка, якщо його місце проживання невідомо можливо. Ми забезпечимо 100% захист Ваших інтересів в самі стислі терміни. Зверніться до професіоналів прямо зараз!

Якщо після розриву ваш чоловік зник в невідомому напрямку - не впадайте у відчай. Оформити розлучення буде, звичайно, непросто (тобто довго), але можливо.

Розлучення через суд без присутності чоловіка

 • Для того, щоб розлучитися без присутності колишнього коханого треба скласти позов і звернутися з ним до суду. У позові можна вказати нинішнє місце проживання чоловіка або місце його реєстрації.
 • Суд направить повістку, що запрошує на засідання за місцем реєстрації. Але якщо він там не живе, то і повістку не отримає, а значить, на суд не з'явиться.

Процедура розлучення після визнання людини безвісти зниклою

Для того, щоб знайти чоловіка можна спробувати скористатися допомогою друзів, звернутися за місцем роботи, до батьків і, якщо всі ці заходи увінчаються успіхом – повідомити місце його знаходження суду. Якщо місце проживання не з'ясовується протягом року – сміливо звертайтеся до суду за своїм місцем проживання. В позовній заяві необхідно вказати причину його подачі, обставини, що підтверджують безвісну відсутність (довідка з роботи, повернення кореспонденції тощо). Після того, як в ході судового засідання буде винесено ухвалу про визнання громадянина безвісно відсутнім і воно набуде чинності, можна звертатися в РАГС, де за Вашою заявою шлюб буде розірвано остаточно. Якщо після рішення органів РАГСу чоловік з'явиться і почне претендувати на майно, потрібно пам'ятати, що відновлення шлюбу можливе тільки за взаємною згодою подружжя – тобто без Вас нічого не станеться.

Захотілося пробігти цей чудовий марафон? Нам теж здається, що ні. Тому краще просто зателефонуйте адвокату з розлучення, опишіть Вашу ситуацію і займайтеся більш приємними справами. Ми самі все владнаємо.

Форма заяви на розлучення в РАГС

Один з подружжя для розірвання шлюбу повинен звернутися в РАГС за місцем проживання із заявою. Якщо подружжя дійшло згоди по всіх пунктах розлучення, то вони заповнюють одну форму на двох, в якій вказують:

 • ПІБ кожного з подружжя, дату народження, місце проживання, громадянство і національність.
 • Паспортні дані.
 • Номер свідоцтва про укладення шлюбу.
 • Назва реєстраційного органу.
 • Дату складання.
 • Дату процедури розлучення.
 • Номер і дату запису про розірвання шлюбу.
 • Прізвища подружжя після розлучення.
 • Підпис.

Порядок подачі заяви на розлучення в ЗАГС одним з подружжя

Якщо заяву подає один з подружжя, то в бланку вказує наступну інформацію:

 • ПІБ, дату народження, місце проживання, громадянство і національність обох подружжя;
 • Свої паспортні дані;
 • Номер свідоцтва про укладення шлюбу;
 • Назва реєстраційного органу;
 • Дату складання;
 • Дату процедури розлучення;
 • Номер і дату запису про розірвання шлюбу;
 • Прізвище після розлучення;
 • Підстави для розлучення;
 • Підпис.

Перелік документів для розлучення в РАГСі

Разом із заявою про розлучення необхідно подавати наступний пакет документів:

 • Паспорт;
 • Свідоцтво про укладення шлюбу;
 • Квитанцію про оплату держмита;
 • Судові акти.

Розлучення в односторонньому порядку в органах РАГС без згоди і присутності (нотаріальної згоди) обох подружжя неможливе. Кожен може припуститися помилки в подачі документів, але наші адвокати з розлучення — професіонали своєї справи з багаторічним досвідом. Ми знаємо роботу зсередини, тому навіть будь-яка дрібна помилка — не допускається. Звернутися до сімейних юристів потрібно на самому початку шлюборозлучного процесу, щоб уникнути всіх підводних каменів і захистити себе від зайвих внутрішніх переживань.

Ведення справ про розлучення в суді " під ключ»

Ми захистимо ваші інтереси, якщо:

 1. Другий з подружжя ухиляється від добровільного розірвання шлюбу і всіляко перешкоджає розлученню;
 2. Ви не хочете спілкуватися з другим з подружжя і бажаєте звести зустрічі з ним до мінімуму;
 3. У ініціатора розлучення немає можливості з'явитися в суд, що знаходиться в іншому місті;
 4. Один з подружжя живе в іншому місті або іншій країні;
 5. Потрібно розділити майно подружжя, визнати спірне майно спільним або ж, навпаки, виключити частину майна із складу сумісно нажитого;
 6. Потрібно стягнути аліменти на утримання дитини (дітей);
 7. Необхідно встановити порядок спілкування з батьком або матір'ю дитини після розлучення;
 8. Потрібне виконання або розірвання шлюбного договору.

Важливо: без найменшого роздуму потрібно звертатися за допомогою до адвоката, коли Вам загрожує розлучення з неповнолітніми дітьми. При розірванні шлюбу важливо дотримати всі інтереси неповнолітніх, адже від правильності дій залежить їх добробут і психологічне здоров'я!

Вартість розлучення та послуг юриста, адвоката з розлучень

Вартість розлучення може відрізнятися в залежності від складності справи, супутніх проблем і суперечок, а також від ряду інших факторів. Мінімальні розцінки представлені в таблиці на початку сторінки.

Увага: всі ціни вказані в мінімальних значеннях! Точна вартість послуги залежить від складності справи і від супутніх проблем, що визначаються індивідуально по кожному випадку.

Так, просте розлучення без згоди чоловіка, що ухиляється від явки до суду, пройде швидше і буде простіше, ніж розлучення при наявності дітей і зі спорами про їх подальше місце проживання. Найбільш складними справами про розлучення будуть конфлікти, пов'язані одночасно і з розділом майна, і зі спорами про дітей.

Порядок замовлення послуг

 1. Телефонуйте +38(097) 321-14-56 Viber WhatsApp Telegram, або опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту у формі зворотного зв'язку нижче
 2. Запрошуємо в офіс для укладення договору;
 3. Надання допомоги адакатом (позов-суд-рішення);

Опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту