Телефонуйте адвокату з розлучень:

Місце проживання дитини

ШВИДКО І БЕЗ СТРЕСУ! ВИРІШУЄМО БАГАТОРІЧНІ СУДОВІ СПОРИ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ!

 

Без складнощів доб'ємося дозволу на визначення місця проживання дитини з вами! Повернемо ситуацію в вашу сторону!
На ваших умовах проведемо експертизу по морально-психологічній обстановці в місці проживання дитини!

НАДАМО ВАГОМІ ДОКАЗИ ВАШОЇ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД ЧОЛОВІКОМ

Місце проживання дитини - основне питання для батьків, що розлучаються. Наши сімейні адвокати спеціалізуються на визначенні місця проживання дитини з батьком чи матір'ю через суд і мирним шляхом. Ми складаємо позовну заяву і захистимо інтереси дітей. 100% фінансові та юридичні гарантії. Працюємо в Києві та Київській області.

Тут ви можете довідатись про "Позбавлення батьківських прав"

Складання позовної заяви про визначення місця проживання дитини

грн.5500

Консультація адвоката по визначенню місця проживання дитини
Вивчення та аналіз документів
Складання нешаблонної позовної заяви
Замовити

Визначення місця проживання дитини під ключ найбільш популярне

грн.15900

Складання позовної заяви
Збір документів
Захист в суді за участю адвоката
Необмежена кількість консультацій
Замовити

Документальне супроводження визначення місця проживання дитини

грн.9500

Грамотне заповнення форм документів для подачі в суд
Консультації адвоката
Направимо документи в будь-який регіон України
Замовити

Примітка: Ведення справ про визначення місця проживання дитини "під ключ" це повний супровід справи з моменту подачі позову до винесення рішення судом про визначення місця проживання дитини. При цьому присутність позивача не потрібна.

Можливо вам будуть цікаві ті корисні статті:
    1. Права батька і матері на дитину після розлучення, права дитини при розлученні батьків
    2. Визначення місця проживання дітей після розлучення батьків
    3. Як забрати дитину у дружини при розлученні
    4. В якому випадку дитину можуть залишити з батьком після розлучення
    5. З ким залишаються неповнолітні діти при розлученні батьків
    6. Угода про дітей при розлученні
    7. Головні помилки батьків, яких припускаються при розлученні
    8. Як допомогти дитині пережити розлучення


ПОЗНАЙОМТЕСЬ З БЛИЖЧЕ З АДВОКАТОМ ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ В КИЄВІ

НАШІ АДВОКАТИ ПО ВИЗНАЧЕННЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ В КИЄВІ


Павло Осадчий

АДВОКАТ&ЗАСНОВНИК

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами


Ольга Осадча

АДВОКАТ-ПАРТНЕР

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами


Микола Шевченко

АДВОКАТ

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з нами


Юлія Чубенко

Адвокат

Телефонуйте - ми відповімо на ваші запитання
+38(097) 321-14-56
або натисніть на улюблений месенджер і зв'яжіться з намиПроведемо успішне визначення місця проживання дитини навіть при активній протидії другого з батьків!

Якщо є хоч один шанс уникнути суду – ми вирішимо питання мирно

Ми ніколи не поспішаємо йти в суд. Мирова угода про місце проживання дитини завжди в пріоритеті. Оцінимо Ваші шанси і дамо точний і чесний прогноз на першій консультації з юристом. Запропонуємо результативну стратегію переговорів. У більшості випадків успішно долаємо перешкоду у вигляді принципової позиції чоловіка і приходимо до компромісу. Судова практика така, що частіше діти залишаються з матір'ю. Для нас немає поділу за статевою ознакою: якщо Ви не готові віддати малюка – він залишиться з Вами, не сумнівайтеся. Складання угоди про місце проживання та порядок спілкування з дітьми займає 2 години. Суд-тижні. Різниця очевидна, згодні? Домовитися про спілкування з дітьми – значить, позбутися конфліктів у майбутньому. Вибираючи мирний шлях, Ви даєте дитині можливість рости в спокійній обстановці.

Будемо боротися за дитину разом з Вами. До перемоги

На те, щоб визначити місце проживання дітей з Вами через суд ми витратимо всі необхідні ресурси. Зустрічний позов другої сторони – теж не проблема. Відкриваємо можливість спілкування з дитиною на час судового процесу. Чесний прогноз без прикрас ви отримаєте на першій же консультації. Ми знаємо, як звести ризики до мінімуму і заощадити на процесі. При бажанні повністю виключимо вашу участь в процесі і позбавимо від небажаних зустрічей з колишнім подружжям. Ведемо справу щодо визначення місця проживання дітей від початку і до кінця або підключаємося на будь-якому етапі судового процесу - як Вам зручно. Знаємо особливості роботи з кожним суддею в кожному районі Києва. Отримаємо потрібне рішення або оскаржимо наявне на Вашу користь.

Для батьків: коли немає особистої житлової площі

Щастя дитини не визначається чотирма стінами

Існує думка, що в питаннях про визначення місця проживання дитини суд в 99% приймає сторону матері. Якщо у батька немає достатнього заробітку або окремої квартири, то шанси на перемогу значно зменшуються. Більш того, без грамотної юридичної допомоги прийти до позитивного результату практично неможливо.

Висновок органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини в більшості випадків складається на основі власних спостережень та обстеження умов місця проживання. Але навіть якщо мати буде володіти очевидними фінансовими перевагами, суд може вирішити залишити дитину з батьком.
Представлені докази не завжди відповідають інтересам дітей.

Наші адвокати володіють багаторічним досвідом вирішення складних спорів про визначення місця проживання неповнолітніх ми знаємо з практиці, в яких випадках при розлученні дитина залишається з батьком. Наші фахівці з 2001 року захищають права дитини і домагаються дотримання вимог батька. Ми організуємо процес «під ключ» без Вашої участі. Папа повинен брати активну участь у вихованні дітей.

Для матерів: коли немає особистої житлової площі

Квадратні метри не стануть причиною судової відмови

Практично завжди розлучення супроводжується поділом спільно нажитого майна. За словами деяких чоловіків, які залишають жінок без житла і без грошей до існування, що матері займалися вихованням малюків і не працювали, а, значить, не приносили в хату нічого, крім непотрібних витрат сімейного бюджету.

Часто жінки стикаються з проблемою: уповноважені інстанції можуть залишити дітей з батьком тільки з-за його стійкого матеріального становища та можливості створити найбільш сприятливі умови проживання.

Суд приймає рішення, грунтуючись на інтересах дитини. Будь-які інші фактори розглядаються в якості доказів, але не є підставою позитивного результату справи.

Наші адвокати володіють багаторічним досвідом вирішення складних спорів про визначення місця проживання неповнолітніх. Більш докладно про нашу кваліфікацію можна прочитати на головній сторінці сайту. Наші фахівці з 2001 року захищають інтереси дитини і домагаються дотримання материнських прав. Ми організуємо процес «під ключ» без Вашої участі. Діти повинні жити серед материнської любові і турботи.

Батьки: Суд не прийме мої докази

Доведемо правомірність Ваших вимог

Суд ставиться зі скептицизмом до заяв про те, що мати:

 1. зловживає батьківськими правами;
 2. страждає алкогольною і наркотичною залежністю;
 3. схильна до статевих зв'язків і так далі.

Батько може надати неспростовні докази суду, але їх наявність не є підставою для прийняття рішення на його користь.

Позовна заява про визначення місця проживання дитини, складена нашими адвокатами, найкращим чином буде відображати Вашу позицію з цього питання. Ми фундаментально готуємося до кожного процесу: проводимо аналіз ситуації, на основі якого виявляємо всі ризики і створюємо прогноз. Наші фахівці розроблять ефективну стратегію з урахуванням Ваших інтересів. Суд візьме до уваги надані нами докази. Ми обґрунтуємо і захистимо кожен пункт позовної заяви. Гарантуємо 100% результат в самі стислі терміни.

Матері: Суд не прийме мої докази

Вибудуємо найкращу стратегію

По нашому досвіду, у справах з визначення місця проживання дитини судова практика така: судді прискіпливі до доказів. Тому для нас збір доказів-основний етап в процесі підготовки до судового розгляду. Багато хто не приділяє цьому особливу увагу, тому суд може відмовити Вам у позові через недостатню обґрунтованість претензій.

Уповноважені судові інстанції зобов'язані розглядати всі наведені Вами докази, але їх наявність не є підставою для прийняття рішення в Вашу користь.

Юристи з питань дітей складуть заяву, яка найкращим чином буде відображати Вашу позицію з питання встановлення місця проживання дитини. Ми фундаментально готуємося до кожного процесу: проводимо аналіз ситуації, на основі якого виявляємо ризики і створюємо прогноз. Наші фахівці розроблять ефективну стратегію з урахуванням Ваших інтересів. Суд візьме до уваги надані нами докази. Ми обґрунтуємо і захистимо кожен пункт позовної заяви.

Для батьків: якщо угода не відображає моїх інтересів

Ваші інтереси будуть враховані

Домовитися з колишньою дружиною іноді буває неможливо: вона не йде на компроміс і погрожує, що суд прийме її сторону. Щоб не доводити і без того затягнутий спір до сумного кінця, чоловіки йдуть на поступки і ставлять підпис в угоді про визначення місця проживання дитини під пунктами, які не відображають їх інтересів.

Або з часом Ви зрозуміли, що дитина повинна жити з Вами, і у Вас з'явилася можливість утримувати і виховувати його, тоді слід обговорити з колишньою дружиною угоду про визначення місця проживання дитини з батьком. Робити це доцільно під повним контролем професіоналів.

Наші медіатори здатні досягти компромісу в самих безвихідних ситуаціях. Ми доб'ємося обопільної згоди по всіх пунктах.

Якщо мирне врегулювання питання неможливе, то наші фахівці нададуть захист у судовому процесі. Ми обґрунтуємо вимоги і спростуємо доводи опозиційної сторони.

Телефонуйте та задайте питання адвокату +38(097) 321-14-56ViberWhatsAppTelegram

Для матерів: якщо угода не відображає інтересів матері

Дотримання Ваших інтересів – наше завдання

Досягти компромісу у вирішенні спору про встановлення місця проживання дитини важко, але можливо. Без досвідченого медіатора за столом переговорів може початися нова війна, яка призведе до суду і повного розриву відносин між батьками, які не хочуть поступатися правом на постійне перебування поряд з малюком.

Підписана угода з часом може перестати задовольняти вашим вимогам або буде відображати тільки інтереси вашого колишнього чоловіка. Ви не зможете захистити свою позицію або заборонити зустрічі, тому що в контракті прописані розмиті і нечіткі формулювання.

Кожну конкретну ситуацію слід розглядати індивідуально. Якщо договір вже оформлений, то його можна або оскаржити в суді, або мирно обговорити.

Наші медіатори здатні досягти компромісу в самих безвихідних ситуаціях. Ми домагаємося обопільної згоди по всіх пунктах. При необхідності наші юристи нададуть захист в залі судового засідання, обґрунтують вимоги і спростують доводи опозиційної сторони.

Для батьків: якщо дружина не йде на компроміс

Наші фахівці досягнуть результату

Найскладніше в процесі визначення місця проживання дітей – домовитися з ображеною жінкою, щоб дитина залишилася з Вами. На ці слова колишня дружина може відреагувати по-різному: вона відвезе малюка до мами в село і заборонить Вам бачитися з ним. Або, швидше за все, Ви вислухаєте нескінченний потік неприємних висловлювань на свою адресу і отримаєте повістку в суд.

Якщо це єдиний шлях, то приймайте виклик.

Завдяки напрацьованим за роки блискучої практики схемам наші адвокати знають, як переконати уповноважені інстанції в правомірності Ваших вимог. Наші фахівці надають ефективний юридичний захист і допомогу. Ми надаємо нашим клієнтам 100% результат в найкоротші терміни.

Для матерів: якщо чоловік не йде на компроміс

Знайдемо вирішення питання

Після розриву відносин колишнє подружжя починає "вставляти один одному палиці в колеса". Основним і найдієвішим "інструментом" стають спільні діти. Батьки не рахуються з материнською думкою і діють суто в своїх інтересах. Проводити переговори марно: він не бажає чути про те, що малюк залишиться жити з Вами. Такого варіанту для нього не існує. Якщо Ваш чоловік став забирати дитину, коли йому захочеться, не ставить Вас до відома, чим вони займаються і коли повернуться, то єдине рішення – звернення до суду.

Завдяки напрацьованим за роки блискучої практики схемам юристи знають, як переконати уповноважені інстанції в правомірності Ваших вимог. Наші фахівці надають ефективний юридичний захист і допомогу. Ми надаємо нашим клієнтам 100% результат в найкоротші терміни.

Батькам: мирова угода

Цивілізоване рішення про найголовніше в житті

Ви з дружиною готові уникнути суду і досягти компромісу за столом переговорів? Наші адвокати з 2001 року спеціалізується на вирішенні суперечок мирним шляхом. У нашій команді працюють професійні медіатори, на рахунку яких 3000 вирішених справ.

Для Вас ми проведемо зустріч з дружиною, обґрунтуємо Вашу позицію і вислухаємо її вимоги. Такий підхід дозволить нам провести аналіз ситуації і вибрати найбільш підходящу стратегію для досягнення мети. Підписання Угоди про визначення місця проживання дитини має бути підписане за обопільним бажанням, щоб не викликати в подальшому образ і сварок.

Ми пропонуємо Вам кілька варіантів шляхів:

 • Документальний супровід.
 • Наші юристи підготують текст договору, який буде відповідати Вашим інтересам.
 • Повний супровід.

Ваша участь в процесі не потрібна, тільки-підпис під угодою, яку ми складемо самостійно. Переговори та інші нюанси – не Ваша турбота.

Матерям: мирова угода

Захистіть свою дитину від психологічних травм

Дитина завжди дуже гостро реагує на виникаючі розбіжності між батьками. Якщо можна уникнути суду, ми радимо залагодити питання мирно через переговори і угоду.

Наші медіатори проаналізують ситуацію і врахують думку кожної зі сторін. Для нас важливо, щоб договір був підписаний за обопільним бажанням. Ви можете вибрати один з шляхів:

Перший варіант — замовити документальний супровід — юристи самостійно підготують текст угоди, який буде ідеально відображати Вашу позицію та інтереси дитини.

Другий варіант найкраще підходить для тих, хто хоче обійтися без судового розгляду і зайвого спілкування з колишнім чоловіком. Повний супровід полягає в тому, що наші фахівці проведуть переговори і складуть контракт. Вам потрібно буде тільки поставити підпис, ваша присутність не потрібно.

Мирова угода – один з найбільш сприятливих виходів зі спору про встановлення місця проживання дитини.

Вибравши такий шлях, ви захищаєте свого малюка від зайвого стресу.

Ведення справ про визначення місця проживання дитини в суді "під ключ"

Ми захистимо ваші інтереси, якщо:

 1. Другий з подружжя ухиляється від добровільного встановлення місця проживання дитинив;
 2. Ви не хочете спілкуватися з другим з подружжя і бажаєте звести зустрічі з ним до мінімуму;
 3. У Вас немає можливості з'явитися в суд, що знаходиться в іншому місті;
 4. Інший з подружжя живе в іншому місті або іншій країні;
 5. Потрібне виконання рішення суду або договору.

Важливо: без найменшого роздуму потрібно звертатися за допомогою до адвоката, коли Вам загрожує розлучення з неповнолітніми дітьми. При розірванні шлюбу важливо дотримати всі інтереси неповнолітніх, адже від правильності дій залежить їх добробут і психологічне здоров'я!

Вартість визначення місця проживання дитини та послуг юриста, адвоката з місця проживання дитини

Вартість встановлення місця проживання дитини може відрізнятися в залежності від складності справи, супутніх проблем і суперечок, а також від ряду інших факторів. Мінімальні розцінки представлені в таблиці на початку сторінки.

Увага: всі ціни вказані в мінімальних значеннях! Точна вартість послуги залежить від складності справи і від супутніх проблем, що визначаються індивідуально по кожному випадку.

 

Порядок замовлення послуг

Телефонуйте +38(097) 321-14-56 Viber WhatsApp Telegram, або опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту у формі зворотного зв'язку нижче


Адвокат - допомога у справах щодо встановлення місця проживання дитини

Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання
+38(097) 321-14-56 
або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам

Viber, WhatsApp, Telegram

чи запишіться на консультацію


Всі послуги адвокатів

 • Адвокати з розлучень
  АДВОКАТ З РОЗЛУЧЕННЯ. ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В КИЄВІ Розторгнення браку - процес непростий як з моральної, так і часто...
 • Адвокат з аліментів
  АЛІМЕНТИ - ПОСЛУГИ АДВОКАТА Вирішить питання встановлення та зміни аліментних зобов'язань вам допоможуть адвокати нашої фірми. Колосальний досвід...
 • Адвокат зі стягнення боргів
  Допомога адвоката по стягненню боргів Невиконання фінансових зобов'язань — явище досить поширене як серед фізичних, так і серед...
 • Адвокат з поділу майна
  ДОПОМОГА АДВОКАТА З ПОДІЛУ МАЙНА З УРАХУВАННЯМ ВАШИХ ІНТЕРЕСІВ Потреба в поділі майна може виникнути у будь-якої сімейної...
 • Адвокат з позбавлення батьківських прав
  Допомога адвоката з позбавлення батьківських прав Мама і тато є у кожного малюка. Але не у кожного є...
 • Усиновлення
  100% УСИНОВЛЕННЯ БЕЗ ВІДМОВ! УСИНОВЛЕНА ДИТИНА СТАНЕ ЗАКОННИМ І ПОВНОЦІННИМ ЧЛЕНОМ СІМ'Ї! Зберемо всі документи і без вагань...
 • Шлюбний договір
  СКЛАДЕМО ВИГІДНИЙ ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР ДО УКЛАДЕННЯ ШЛЮБУ І ПІД ЧАС ШЛЮБНИХ ВІДНОСИН Опрацюємо 100% законний, незаперечний шлюбний договір!...