надёжная защита ребёнка от простуды в нашем клубе здоровья

Стягнення та оскарження аліментів

СТЯГНЕМО МАХ АЛІМЕНТИ НА ВАШУ ДИТИНУ!

Доб'ємося призначення аліментів на дод. витрати для дітей! Стягнемо максимальну компенсацію за несвоєчасну оплату аліментів!

АЛІМЕНТИ ПІД ПИТАННЯМ? ДОБ'ЄМОСЯ ВИПЛАТ У ТВЕРДІЙ СУМІ! ОСКАРЖИМО РОЗМІР НАРАХУВАНЬ!

Наші адвокати по аліментах допоможуть стягнути аліменти з колишнього чоловіка "під ключ", швидко і без Вашої участі! Ми використовуємо ефективні схеми, як стягнути аліменти з непрацюючого батька дитини в твердій грошовій сумі. На безкоштовній консультації Ви дізнаєтесь: за який термін можна стягнути аліменти, як стягнути аліменти на дитину, як суд стягує аліменти і багато іншого. Телефонуйте прямо зараз!

Складання позовної заяви про стягнення аліментів

грн.

Консультація адвоката по аліментам
Вивчення та аналіз документів
Складання нешаблонної позовної заяви
Замовити

Аліменти під ключ найбільш популярне

грн.

Складання позовної заяви
Збір документів
Захист в суді за участю адвоката
Необмежена кількість консультацій
Замовити

Документальне супроводження стягнення аліментів

грн.

Грамотне заповнення форм документів для подачі в суд
Консультації адвоката
Направимо документи в будь-який регіон України
Замовити

Примітка: Ведення справ про стягнення аліментів "під ключ" має на увазі повний супровід справи з моменту подачі позову до винесення рішення судом про стягнення аліментів. При цьому присутність позивача не потрібна.

Проведемо успішне стягнення аліментів навіть при активній протидії боржника!

Адвокат з розлучень

Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання
+38(097) 321-14-56 
або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам

Viber, WhatsApp, Telegram

чи запишіться на консультацію

 • Професійний медіатор зі стажем більше 15 років об'єктивно оцінить ситуацію і проведе ефективні переговори з другою стороною.
 • Сімейні адвокати запропонують взаємовигідні умови стягнення аліментів.
 • Не довести справу до суду – значить, зберегти час, сили і гроші, які будуть витрачені на тривалі засідання і дорогі послуги адвокатів по аліментах.
 • Наші співробітники складуть ідеальну угоду про забезпечення дитини, яка влаштує кожну зі сторін.
 • Більше 18 років наші адвокати вирішують навіть найскладніші сімейні суперечки. Зайдіть на нашу головну сторінку сайту і переконайтеся в цьому самі! 
 • Не турбуйтеся, ми нікому не дозволимо обмежувати ваші права і, тим більше, права вашої дитини.
 • Адвокати з питань аліментів та наші сімейні юристи мають вузьку спеціалізацію та багаторічний досвід вирішення подібних питань.
 • Напевно, у нас вже був досвід у вирішенні подібних ситуації, як і Ваша. І ми успішно впоралися із завданням.
 • Наша компанія більше 18 років вирішує сімейні спори.
 • Ми побудуємо блискучу лінію захисту і, за вашим бажанням, самі будемо представляти Ваші інтереси. Ви можете довірити нам будь-яку справу. Юридичні послуги — не розкіш, а необхідність.
 • Якщо дитина живе з матір`ю і батько не сплачує аліменти

  Приймайте рішення виважено

  Не завжди відсутність матеріальної допомоги від чоловіка – це навмисне ігнорування потреб Вашої дитини. Якщо на даний момент немає судового рішення або угоди про сплату аліментів, перш ніж бити тривогу і звертатися в суд краще розібратися в ситуації і зрозуміти справжню причину такої поведінки. Постарайтеся об'єктивно оцінити дійсний стан справ і тільки потім приймайте остаточне рішення.

  Якщо об'єктивного обґрунтування немає, як і можливості «ще трохи почекати» — звертайтесь до нас для того, щоб якомога швидше ліквідувати проблеми з утриманням Вашої дитини. Пам'ятайте! Діти ростуть і не можуть довго чекати. Юристи та адвокати нашої компанії знають, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка швидко. Ми звернемося в суд і отримаємо максимум для того, щоб Ви могли гідно виховувати найдорожчих людей у Вашому житті.

  Якщо дитина живе з батьком і мати не сплачує аліменти

  Боріться за свої права!

  Випадки, в яких чоловік залишається піклувальником дитини після розлучення – нечасте явище. Але іноді природа помиляється і позбавляє матерів навіть базових інстинктів, таких як бажання вберегти своїх дітей, доглядати за ними і виховувати.

  Знайте, що за законом аліменти зобов'язаний виплачувати той з подружжя, з яким не залишаються діти. Отже – Ви повинні захищати свої права батька і стягнути максимальні аліменти з колишньої дружини. Багато нахмурятся і подумають – я ж чоловік, вимагати гроші з жінки несерйозно. Але дайте відповідь на питання – чи бувають гроші зайвими, якщо мова йде про дітей? Нам здається, ні. Тому ми пропонуємо допомогу адвоката в отриманні законного матеріального забезпечення і закликаємо не боятися відстоювати свої права. Наші адвокати вже більше 18 років у сімейному праві. Ми справлялися навіть з найскладнішими і рідкісними проблемами клієнтів. Ми доведемо в першу чергу Вам, а в другу – всім іншим, що Ви і Ваші діти гідні підтримки з боку закону і надамо бездоганний результат.

  Якщо у батька дитини немає офіційної заробітної плати

  Доб'ємося гідних аліментів від недбайливого батька

  Наша компанія захищає права матерів з 2001 року. Ми виробили схеми, завдяки яким ми досягаємо успіху в більшості випадків. Наприклад, наші сімейні адвокати можуть стягнути аліменти з неофіційного доходу. Ми пропонуємо два варіанти розвитку подій:

  • Стягнення прожиткового мінімуму по Києву і Київській області чи будь-якого населеного пункту в Україні;
  • Доказ фінансової спроможності батька.

  Другий варіант вимагає великих зусиль: зібрати законними методами історію витрат батька, піднести ці факти судді і провести переговори з другою стороною.

  Якщо Вам здається, що доказів мало, і партнер дуже ретельно приховує всі фінансові справи, знайте: сховати все неможливо. Наша практика показує, що заховати реальну наявність грошей важко. Ми знайдемо сліди і витребуємо гроші через суд. Адвокати нашої компанії знають, як стягнути аліменти з непрацюючого офіційно батька. Наші адвокати за час існування компанії перемогли в 1000 процесах.
  Ви можете зателефонувати, щоб отримати безкоштовну консультацію прямо зараз.

  Значно зменшимо розмір аліментів. Або звільнимо від аліментів зовсім

  Легко позбавимо від наслідків за несплату аліментів.

  Позбавимо від непосильної ноші

  Пам'ятайте: Ви контролюєте своє життя, свій час і витрати. Якщо хтось примушує Вас платити більше, ніж Ви хочете або можете, розпоряджається Вашими коштами, то настає саме час повернути свободу.

  Ми займається сімейним правом з 2001 року. Наша практика становить понад 10000 справ. Всі процеси по оскарженню і стягненню аліментів займають до 25% справ. Щомісяця ми допомагаємо батькам, які платять аліменти, вирішити конфліктну ситуацію.

  Існує зазвичай два варіанти вирішення проблеми:

  • Зменшення розміру стягуваних аліментів.
  • Оскаржити батьківство.

  У першому випадку необхідно подати позовну заяву і отримати позитивне рішення суду про зменшення розміру стягуваних аліментів. Для цього існує кілька підстав: якщо є діти від іншого шлюбу, якщо у дітей є акцій і нерухомість, що приносять дохід, або якщо у платника різко скоротився дохід. В законі прописано ще кілька підстав; також варто пам'ятати, що будь-яка справа розглядається як комплекс причин та умов.
  Процеси по аліментах зазвичай займають від шести до восьми тижнів. Проконсультуйтеся з нашими адвокатами по аліментах, щоб дізнатися перспективи Вашої справи.
  Ви можете зателефонувати, щоб безкоштовно отримати консультацію прямо зараз.
  Про розмір аліментів можна домовитися мирним шляхом. В такому випадку навіть не обов'язково йти в суд (особливо якщо Ви все ще в шлюбі і не хочете його розривати). Аліментна угода укладається у нотаріуса. Зазвичай в ньому вказується:

  • Розмір виплат;
  • Періодичність;
  • Спосіб передачі коштів;
  • Строк виплат.

  Велика перевага аліментної угоди-можливість встановити виплати в твердій сумі.
  Наші юристи та адвокати проведуть для вас переговори з другою стороною,  договоряться про прийнятні умови угоди, які практично завжди є більш вигідними, ніж при судовому оскарженні. Договір, складений нашими фахівцями, не викликатиме різночитань.
  Ви можете зателефонувати, щоб отримати безкоштовну консультацію прямо зараз.

  Телефонуйте та задайте питання адвокату з розлучень +38(097) 321-14-56ViberWhatsAppTelegram

  Для батьків: якщо немає угоди про уплату аліментів

  Убезпечимо від надмірних вимог

  Якщо усна домовленість про сплату аліментів призвела до таких неприємних наслідків, як спроби колишньої дружини Вас розорити – навряд чи здоровий глузд візьме гору і це коли-небудь припиниться. Ви, як порядна людина і люблячий батько, готові зробити для дітей все, але коли запити занадто високі і є підозра, що дитиною тепер користуються для того, щоб забезпечити собі безбідне і безробітне існування – потрібно діяти!

  Відсутність угоди про сплату аліментів – це ризик, адже одного дня може виникнути необхідність доводити, що матеріальна допомога колишній дружині – саме аліменти, а не просто Ваше бажання. Аліментами не вважаються: покупка продуктів, особистих речей, витрати на освіту, проживання, поїздки на курорти, походи в розважальні центри, кишенькові гроші. Колишня дружина може роками «не помічати» Вашої допомоги, а потім разом з судовими виконавцями виставити значний рахунок за несплату аліментів + неустойку.

  Що робити в таких випадках? Захищатися! Наші адвокати домовляться щодо угоди про сплату аліментів і доведуть Вашу порядність. У разі необхідності наші сімейні юристи та адвокати відстоять ваші інтереси в суді і нікому не дозволять наживатися на вашому почутті боргу і відповідальності. Не допускайте помилок – телефонуйте прямо зараз!

  Для матерів: якщо немає договору про сплату аліментів

  Мінімізуємо ризик ухилення від сплати аліментів

  На жаль, з часом відносини зазнають не завжди позитивних змін. Досить часто, розлучившись мирно і усно домовившись про умови утримання дітей, аліменти виплачуються спочатку вчасно і у прийнятних розмірах, а потім про них забувають. Зустрічі стають більш рідкісною подією, а допомога несуттєвою або зовсім відсутньою. У цей момент багато жінок губляться і не знають, що робити, адже у них навіть немає на руках нотаріальної угоди про сплату аліментів. Не варто картати себе за те, що не подумали про це раніше. Є спосіб вирішити цю проблему-звернення в нашу компанію. Ми законно закличемо до відповідальності неплатника і стягнемо гідну суму аліментів. Завдяки досвіду в питаннях стягнення аліментів, ми маємо можливість говорити про велику ймовірність мирного вирішення і складання угоди. У разі принципової позиції батька та ухилення від його обов'язків-вирішимо проблему через суд. Звертаючись до адвокатів по аліментах, не сумнівайтеся – тепер Ви під надійним захистом професіоналів!

  Для батьків: якщо недостатньо грошей для утримання дитини

  Захистимо від свавілля

  Опинившись в складній фінансовій ситуації, часом важко довести колишній дружині, що Ви вже робите все, що від Вас залежить. На жаль, буває і так, що нікого не цікавлять Ваші проблеми. Особливо складно впоратися з графіком виплат тим, у кого дохід непостійний мінливий або офіційний дохід відсутній зовсім. Як бути, якщо заробіток невеликий, а аліменти потрібно виплачувати в твердій грошовій сумі? Є вихід!

  Досвідчені фахівці нашої юридичної компанії допоможуть позбутися непосильної ноші завищених виплат по аліментах. Напрацьовані методи роботи в суді та знання судової практики в кожному районі Києва та Київської області – це гарантія позитивного результату у вирішенні Вашої проблеми. Телефонуйте прямо зараз і утримання дітей стане для вас не щомісячним випробуванням, а посильною і об'єктивною допомогою сім'ї.

  Для матерів: якщо суми аліментів недостатньо для утримання дитини

  Допоможемо збільшити виплати по аліментах

  Як відомо, не завжди обоє батьків сумлінно виконують свої обов'язки з виховання та утримання дітей. Якщо аліменти нижче прожиткового мінімуму, і грошей не вистачає на забезпечення повноцінного життя дитини – потрібно подавати позовну заяву і отримувати рішення суду про збільшення розміру стягуваних аліментів.

  Згідно Сімейного кодексу України мати має право на отримання аліментних виплат у вигляді твердої суми в наступних випадках:

  • Батько дитини отримує непостійний дохід, тому розміри його заробітків можуть бути як великими, так і дуже маленькими.
  • Офіційний дохід у платника відсутній.
  • Платник аліментів отримує оплату своєї праці в натуральному вигляді або в іноземній валюті.
  • Неможливо вивести розмір аліментів у відсотках від заробітку.
  • Стягнення виплат у вигляді відсотків йде врозріз з інтересами неповнолітнього або самого платника.
  • Якщо немає нотаріальної угоди про сплату аліментів.

  Наші адвокати зі стягнення аліментів зберуть всі необхідні документи і законно доб'ються об'єктивної суми аліментів. Не залишайте вирішення проблеми на потім – телефонуйте прямо зараз!

  Для матерів: якщо є велика заборгованість по аліментах

  Простий спосіб, як стягнути борг по аліментах

  Злісне ухилення від сплати аліментів тягне за собою кримінальну відповідальність. У суді це формулювання доводиться в наступних випадках:

  • Зміна місця проживання з метою ухилення від сплати аліментів
  • Зменшення дійсного доходу
  • Ухилення від працевлаштування через центр зайнятості за відсутності постійної роботи
  • Оголошення в розшук
  • Термін заборгованості становить понад 9 місяців
  • Державні виконавці винесли попередження про необхідність стягнути борг по аліментах, але виплати не здійснювалися.

  Якщо кримінальна відповідальність і позбавлення батьківських прав не здаються колишньому чоловікові реальною загрозою-зверніться до професіоналів. Наші юристи та адвокати з'ясують обставини, зберуть необхідні документи і змусять недобросовісного батька повернути борг своїм дітям. Звертаючись до нас, не сумнівайтеся, ми знаємо, як стягнути заборгованість по аліментах і відновити справедливість.

  Для батьків: якщо є велика заборгованість по аліментах

  Допоможемо уникнути негативних наслідків.

  Якщо все ж виникла заборгованість внаслідок судового рішення, найдурніше, що можна продовжувати робити: ігнорувати або зовсім ховатися від правосуддя. Тим самим платник тільки посилить свою провину. Зрозуміло, що якщо борг виник за об'єктивними обставинами, гроші платити не хочеться. Щоб скасувати борг, потрібно подати позов у відповідь або звернутися до вищестоящої інстанції, якщо не пройшов термін вступу рішення в законну силу.

  Щоб уникнути подальших ускладнень, найкраще максимально швидко виплатити всі борги і штрафи. Якщо виникне занадто велика заборгованість, викликана злісним ухиленням від сплати аліментів, до неплатника можуть бути застосовані суворі заходи:

  • адміністративні штрафи;
  • кримінальне покарання у вигляді обов'язкових, виправних робіт, арешту на строк до 3 місяців або позбавлення волі строком до одного року;
  • заборона на виїзд за кордон;
  • позбавлення батьківських прав і заборона бачитися з дитиною;
  • арешт банківських рахунків і особистого майна, аж до нерухомості.

  Тому, навіть якщо борги з аліментів виникли не з вашої вини, краще все сплатити, а потім розбиратися, чому так вийшло. Якщо грошовий борг з вас стягнули незаконно, вам обов'язково його повернуть. Головне: грамотно скласти позов і підготувати переконливі докази.

  Рішення: Як найкоротшим шляхом досягти мети

  Зробимо аналіз ризиків, щоб результат ідеально відповідав очікуванням.

  Консультації — від провідного фахівця компанії, кращого стратега. Він проаналізує документи, складе стратегію і передбачить ризики. Жодна справа не обходиться без ускладнень. Головне - побачити свої слабкі сторони раніше, ніж це зробить противник.

  На платних консультаціях:

  • Дамо оцінку справи;
  • Прогноз;
  • Кілька варіантів дій;
  • Складемо успішну стратегію;
  • Обговоримо грошове питання;
  • Зробимо покроковий план.

  Після платної консультації у Вас з'явиться розуміння того, як прийти до мети найліпшим шляхом. Дзвоніть!

  Максимально можливі аліменти для Вашого малюка

  Ви хочете забезпечити гідне життя малюкові на довгі роки вперед. Радісні дні народження, хороші, красиві речі, розвиваючі курси та школи. Не зупиняйтеся на мінімальному прожитковому рівні або відсотках з офіційної зарплати: дитина гідна більшого, а той, хто її залишив, не повинен забувати про свої зобов'язання.

  Ми знаємо:

  • Як стягнути аліменти з чорної зарплати чоловіка.
  • Як можна стягнути аліменти з неофіційної зарплати.
  • Як стягнути великий борг по аліментах через суд.
  • Як стягнути аліменти за минулі роки.
  • Як стягнути аліменти з непрацюючого батька дитини.
  • Як стягнути аліменти після досягнення 18 років.

  Наші юристи та адвокати спеціалізуються на стягненні аліментів з 2001 року. На нашому рахунку — понад 10000 виграних справ.
  Щоб дізнатися, як перемогти в суді, зв'яжіться з нами по телефону, за допомогою форми зворотного зв'язку внизу сторінки або особисто — проводимо консультації безкоштовно.

  Оскарження аліментів

  Коли Вас примушують діяти на шкоду собі, Ви захищаєтеся

  Ви контролюєте своє життя і свої витрати.

  Спосіб оскаржити непомірно великі аліменти є. Ми допоможемо Вам знизити розмір зобов'язань — зробимо аліменти значно менше.

  Щоб зменшити суму, слід подати заяву до суду про оскарження аліментів. Підстави наступні:

  • Якщо у батьків інвалідність або з'явилася важка хвороба;
  • Різко погіршилося матеріальне становище, і неможливо передбачити, коли воно покращиться;
  • Якщо дитина вже працює і має достатній заробіток;
  • Якщо у дитини є дохід з майна (рента, дивіденди);
  • Якщо у батька інші діти або утриманці;
  • Якщо дитина перебуває під опікою держави (в дитячому будинку і т. д.);
  • Якщо у вас дуже великий дохід, і 25% з лишком покривають всі можливості дитини.

  Юристи та адвокати складуть всі документи і зроблять повний супровід в суді: захистять інтереси в суді, стануть представниками. Вам не потрібно вникати в деталі і брати участь в процесі. Просто дайте завдання і отримаєте результат.

  Ми надаємо фінансові гарантії на результат — повертаємо кошти, якщо він не виправдає обіцянок.

  Мирова угода по стягненню аліментів

  Доросле рішення дорослих людей

  Договір про утримання дітей — спосіб скоротити витрати і час. Ніяких судових витрат, ніяких зволікань. Сторонні люди не будуть втручатися у Ваші особисті справи.

  1. Якщо Ви готові самостійно спілкуватися з колишнім чоловіком, то ми складемо таку угоду.
  2. Якщо Ви не хочете обговорювати сімейні справи перед чужими людьми, або не спілкуєтеся з батьком, ми проведемо переговори без Вашої участі і складемо мирову угоду.

  Зазвичай у мировій угоді вказують:

  1. Розмір виплат;
  2. Періодичність;
  3. Спосіб передачі коштів;
  4. Строк виплат.

  Ви будете здивовані, як просто можна стягнути аліменти за угодою. Додатковий плюс документа - можна встановити виплати в твердій сумі.

  Щоб дізнатися, як скласти угоду про аліменти, проконсультуйтеся з фахівцями — це безкоштовно. Дзвоніть!

  Як змінити розмір стягуваних аліментів

  Більше або менше – ми вміємо все!

  Багато батьків стикаються з питанням зміни розміру аліментів на утримання неповнолітніх дітей. Існує два варіанти:

  1. Збільшити розмір аліментів, що стягуються в судовому порядку.
  2. Зменшення розміру аліментів, що стягуються судом на утримання дітей.

  Розглянемо кожен з них окремо.

  Існує цілий ряд підстав, завдяки яким можна скоротити витрати на утримання дитини:

  • Інвалідність.
  • Наявність інших утриманців.
  • Стягнення аліментів н неповнолітніх дітей від двох різних матерів.
  • Занадто високий дохід.
  • Різке зниження доходів.
  • Дитина перебуває на забезпеченні держави.

  Збільшити розмір аліментів, що стягуються на утримання неповнолітніх дітей можна на підставі:

  • Зниження рівня доходу батька, який проживає спільно з дитиною.
  • Позбавлення робочого місця.
  • Зайвих витрат при погіршенні здоров'я.
  • Наявності осіб, які перебувають на утриманні.

  Цей список не є остаточним і беззаперечним. Звертайтеся до нашіх адвокатів за порадою та професійною допомогою. Дзвоніть!

  Ведення справ про стягнення аліментів в суді " під ключ»

  Ми захистимо ваші інтереси, якщо:

  1. Другий з подружжя ухиляється від добровільної сплати аліментів;
  2. Ви не хочете спілкуватися з другим з подружжя і бажаєте звести зустрічі з ним до мінімуму;
  3. У стягувача аліментів немає можливості з'явитися в суд, що знаходиться в іншому місті;
  4. Боржник живе в іншому місті або іншій країні;
  5. Потрібно стягнути аліменти на утримання дитини (дітей);
  6. Потрібне виконання рішення суду або договору.

  Важливо: без найменшого роздуму потрібно звертатися за допомогою до адвоката, коли Вам загрожує розлучення з неповнолітніми дітьми. При розірванні шлюбу важливо дотримати всі інтереси неповнолітніх, адже від правильності дій залежить їх добробут і психологічне здоров'я!

  Вартість стягнення аліментів та послуг юриста, адвоката з аліментів

  Вартість стягнення аліментів може відрізнятися в залежності від складності справи, супутніх проблем і суперечок, а також від ряду інших факторів. Мінімальні розцінки представлені в таблиці на початку сторінки.

  Увага: всі ціни вказані в мінімальних значеннях! Точна вартість послуги залежить від складності справи і від супутніх проблем, що визначаються індивідуально по кожному випадку.

  Порядок замовлення послуг

  1. Телефонуйте +38(097) 321-14-56 Viber WhatsApp Telegram, або опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту у формі зворотного зв'язку нижче
  2. Запрошуємо в офіс для укладення договору;
  3. Надання допомоги адакатом (позов-суд-рішення);

  Опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту