надёжная защита ребёнка от простуды в нашем клубе здоровья

Адвокат з позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав

Мама і тато є у кожного малюка. Але не у кожного є батьківська турбота, любов і виховання. І якщо питання про необхідність адвоката з позбавлення батьківських прав постало гостро в сім'ї, значить на це є вагомі підстави.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДОПОМОГА АДВОКАТА ПО ПОЗБАВЛЕННЮ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ В КИЄВІ?

#Послуги адвоката з позбавлення батьківських правЦІНА
1 Консультація по  позбавленню батьківських прав Безкоштовно
2 Складання документів, необхідних для проведення процесу Позбавлення батьківських прав  від 1500 грн.
3 Розробка стратегії захисту інтересів довірителя в судових органах  від 1500 грн.
4 Представництво прав та інтересів довірителя в органах правосуддя  від 7500 грн.

Адвокат з позбавлення батьківських прав

Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання

або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам

Viber, WhatsApp, Telegram

чи запишіться на консультацію

 Відправити запит


На вартість послуг впливає досить багато факторів. При розрахунку ціни враховуються зайнятість адвоката, обсяг і складність справи.

У яких випадках потрібен адвокат з позбавлення батьківських прав?

Для позбавлення батьківських прав участь адвоката не просто необхідна, а обов'язкова. Справи такого роду складні і дуже відповідальні, суди розглядають їх вкрай уважно і вимогливо. Докази або навпаки спростування доказів збираються фахівцями і аналізуються, що важливо для вибудовування грамотної лінії поведінки в суді.

Підстави для позбавлення батьківських прав:
 • Якщо батько ухиляється від виконання обов'язків, не виховує дитину, не піклується про її навчання, моральний і фізичний розвиток, не платить аліменти.
 • Якщо батько без поважних причин відмовляється забрати дитину з пологового будинку або іншої установи, в якій вона знаходиться тимчасово.
 • Якщо батько зловживає правами та інтересам дитини (наприклад, перешкоджає навчанню, примушує до крадіжки, жебракуванню, вживання спиртного і наркотиків).
 • Якщо батько жорстоко поводиться з дитиною, застосовує фізичне і психічне насильство, принижує, ображає, експлуатує.
 • Якщо батько хворий на алкоголізм або наркоманію.
 • Якщо батько скоїв умисний злочин проти життя і здоров'я дитини.

В інших випадках позбавлення батьківських прав матері або батька не допустимо.

Зверніть увагу! Позбавити батьківських прав не можна опікуна або піклувальника, тому що вони такими правами не володіють. Щодо останніх застосовується відсторонення від виконання обов'язків.

Спірне питання: позбавлення батьківських прав за несплату аліментів

Однією з підстав для позбавлення прав є несплата аліментів. Однак слід врахувати, що факт наявності заборгованості батька або факт сплати аліментів, але в дуже скромних розмірах, поза зв'язком з іншими підставами не є приводом для звернення до суду з метою позбавити батьківських прав. У такій ситуації важливо оцінити всі сторони справи і з'ясувати, які її перспективи. Зробити це самостійно важко, тому у справі про позбавлення прав і несплату аліментів обов'язкова участь адвоката.

Позбавлення батьківських прав тільки через суд!

Трапляється, що орган опіки та піклування перевищує свої повноваження і залякує батьків, погрожуючи позбавити їх батьківських прав швидко і просто. Частково такі погрози обгрунтовані, адже з ініціативою можуть виступити:

 • один з батьків дитини;
 • опікун, піклувальник, усиновлювач або прийомний батько;
 • прокурор;
 • орган опіки та піклування.
 • Однак позбавлення матері та/або батька прав можливе виключно в судовому порядку. Інші способи не передбачені законом!

Як відбувається позбавлення прав батьків?

Ініціатор збирає докази винної поведінки батька (або обох батьків) і готує позов про позбавлення батьківських прав. Розглядом таких справ займаються районні суди (за місцем проживання батька-відповідача). Якщо позов одночасно подається з вимогою про стягнення аліментів, то позивач має право направити заяву до суду за місцем свого проживання.

Правові наслідки позбавлення батька або матері прав

Для батьків: втрата всіх прав, заснованих на факті спорідненості з дитиною. Однак обов'язок по утриманню неповнолітнього залишається за батьком.

Для дитини: збереження ряду прав, заснованих на факті споріднення, включаючи право власності (користування) на житлове приміщення, в якому він проживає з батьком; право на материнський капітал, отриманий в результаті його народження; майнові права (наприклад, спадщина).

Наша компанія готова допомогти вам, якщо ви зіткнулися з необхідністю позбавити батьків права або відстояти своє право, потрапивши в жорна ювенальної юстиції. Ми обіцяємо допомогти вам, підтримати і разом вистояти в складній ситуації.

 

 

 

Важливо: без найменшого роздуму потрібно звертатися за допомогою до адвоката з позбавлення батьківських прав, коли Вам загрожує судова тяганина. При розірванні шлюбу важливо дотримати всі інтереси неповнолітніх, адже від правильності дій залежить їх добробут і психологічне здоров'я!

Вартість позбавлення батьківських прав та послуг юриста, адвоката з позбавлення батьківських прав

Вартість позбавлення батьківських прав може відрізнятися в залежності від складності справи, супутніх проблем і суперечок, а також від ряду інших факторів. Мінімальні розцінки представлені в таблиці на початку сторінки.

 

 

Увага: всі ціни вказані в мінімальних значеннях! Точна вартість послуги залежить від складності справи і від супутніх проблем, що визначаються індивідуально по кожному випадку.

Так, просте розлучення без згоди чоловіка, що ухиляється від явки до суду, пройде швидше і буде простіше, ніж розлучення при наявності дітей і зі спорами про їх подальше місце проживання. Найбільш складними справами про розлучення будуть конфлікти, пов'язані одночасно і з розділом майна, і зі спорами про дітей.

 

 

Порядок замовлення послуг адвоката з позбавлення батьківських прав

 1. Телефонуйте +38(097) 321-14-56 Viber WhatsApp Telegram, або опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту у формі зворотного зв'язку нижче
 2. Запрошуємо в офіс для укладення договору;
 3. Надання допомоги адакатом (позов-суд-рішення);

Опишіть ситуацію, що склалася онлайн-консультанту

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАШИХ АДВОКАТІВ

 • Сімейний адвокат
  АДВОКАТИ ПО СІМЕЙНИХ СПРАВАХ Адвокати Києва у сімейних справах займаються вирішенням суперечок сімейних взаємин в м. Києві. В...
 • Адвокати з розлучень
  ДОПОМОГА АДВОКАТА З РОЗЛУЧЕННЯ Розлучення-процес непростий як з моральної, так і часто з матеріальної точки зору. У більшості...
 • Адвокат з аліментів
  Послуги юриста зі стягнення аліментів Вирішить питання встановлення та зміни аліментних зобов'язань вам допоможуть адвокати нашої фірми. Колосальний...
 • Адвокат зі стягнення боргів
  Невиконання фінансових зобов'язань — явище досить поширене як серед фізичних, так і серед юридичних осіб. На жаль, в...
 • Адвокат з поділу майна
  АДВОКАТ З ПОДІЛУ МАЙНА ПОДРУЖЖЯ ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ Потреба в поділі майна може виникнути у будь-якої сімейної пари як...
 • Адвокат з позбавлення батьківських прав
  Позбавлення батьківських прав Мама і тато є у кожного малюка. Але не у кожного є батьківська турбота, любов...
 • Усиновлення
  100% УСИНОВЛЕННЯ БЕЗ ВІДМОВ! УСИНОВЛЕНА ДИТИНА СТАНЕ ЗАКОННИМ І ПОВНОЦІННИМ ЧЛЕНОМ СІМ'Ї! Зберемо всі документи і без вагань...
 • Шлюбний договір
  СКЛАДЕМО ВИГІДНИЙ ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР ДО УКЛАДЕННЯ ШЛЮБУ І ПІД ЧАС ШЛЮБНИХ ВІДНОСИН Опрацюємо 100% законний, незаперечний шлюбний договір!...