Зрозумівши, яке саме майно та як являється подільним, подружжя може самостійно вирішити це питання, оформити домовленість письмово та завірити у нотаріуса. У разі, якщо чоловік і дружина під час розлучення не можуть укласти договір, який би влаштовував обидві сторони, єдиний вихід – це звернення до суду, який буде вирішувати це питання у встановленому законом порядку.
Як подати на розподіл майна після розлучення?
![Як подати на розподіл майна після розлучення?](https://www.brakirazvod.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/home-730x410-1.jpg)