Телефонуйте адвокату з розлучень:

Категорія портфоліо: Консультації по розділу майна

Як подати на розподіл майна після розлучення?

Зрозумівши, яке саме майно та як являється подільним, подружжя може самостійно вирішити це питання, оформити домовленість письмово та завірити у нотаріуса. У разі, якщо чоловік і дружина під час розлучення не можуть укласти договір, який би влаштовував обидві сторони, єдиний вихід – це звернення до суду, який буде вирішувати це питання у встановленому законом порядку.

Читати далі

Як розділити квартиру в іпотеці при розлученні

Є три основних способи розділу нерухомості в кредиті. Продати будинок і поділити доходи. Один з колишнього подружжя забирає квартиру собі і рефінансує іпотечний кредит, щоб зняти з іншого кредитні зобов'язання. Обидва колишніх тимчасово мають у власності квартиру.

Читати далі

Поділ боргів при розлученні подружжя

Фактичне припинення сімейних відносин є точкою відліку, яка визначає як особисті позики подружжя надалі, але для визнання їх такими необхідне рішення суду. В процесі надаються докази і свідки, які підтверджують факт розриву.

Читати далі

Поділ бізнесу при розлученні подружжя

Процес розлучення, що супроводжуваний поділом майна - складна процедура, що має безліч тонкощів. Проблемою може стати перелік майна і доказова база, яка свідчить про володіння подружжям тією чи іншою власністю, що підлягає поділу.

Читати далі