Телефонуйте адвокату з розлучень:

Аліменти з пенсії

Стягнення аліментів з пенсії

Після офіційного припинення відносин у шлюбі, аліменти, які стягуються на дитину, беруться з усіх видів доходу платника. Сюди входять також пенсійні виплати, що не залежать від їх обсягу та категорії призначення. Винятком є ​​лише надбавка пенсіонерам, які мають першу групу по інвалідності, яка видаються їм на підтримку життєдіяльності.


Читайте далі, щоб дізнатися про нюанси стягнення аліментів

Можете отримати ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ від наших сімейних адвокатів

Телефонуйте в офіс адвоката з розлучення, телефон в Києві +38(097) 321-14-56 Viber, WhatsApp, Telegram ми розпочнемо процедуру розлучення в найближчі 24 години


Адвокат по аліментах

Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання

 
або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам
 
Viber, WhatsApp, Telegram

чи запишіться на консультацію

 Відправити запит


Право на аліменти

Слід зазначити, що аліменти грають велику роль для тих, хто потребує матеріальної допомоги. В першу чергу, це стосується неповнолітніх дітей, а також дорослих, які через свою фізіологічну обмеженість не мають можливості забезпечити своє життя. При цьому одержувач має право на зарахування аліментів у вигляді фіксованої виплати або частини від усіх типів доходу платника. Для матерів, які розлучилися з чоловіком та змушені виховувати дітей самі, потрібно чітко розуміти, який обсяг фінансової допомоги, слід очікувати від колишнього чоловіка щомісяця. До слова сказати, чоловік може володіти бізнесом або мати будь-якої іншої легальне джерело доходу, включаючи періодичні надходження фінансових коштів. У даній ситуації жінка з дитиною, може подавати на аліменти, які є частиною виплати згаданих доходів. А ось що робити у ситуації, якщо джерело доходу платника аліментів – виключно його пенсія, при цьому в нашій державі дуже низька.

Чи можна взяти аліменти з пенсійних виплат та в якому розмірі?

Для того щоб позначити певні види фінансових коштів, які розраховуються при призначенні певної суми грошових виплат, Кабінет Міністрів затвердив особливий протокол. У цьому протоколі зазначено, що аліменти на дитину зчитуються з різних типів заробітку, включаючи й додатковий матеріальний дохід платника. Спираючись на вищевказаний протокол, аліменти беруться з пенсії, та не залежать від її обсягів й різновидів, включаючи вид призначення пенсії. Винятком є ​​доплата особам, з встановленої першою групою інвалідності, і ця надбавка призначена на догляд за ними.

Чи виплачують аліменти з усіх видів пенсії?

Аліментні виплати є обов'язковою процедурою і поширюються на громадян, які отримують кошти з Пенсійного Фонду. Люди, які досягли пенсійного віку та громадяни, які отримали пенсійне забезпечення на інших умовах, виплачують фінансову допомогу нарівні з іншими платниками. Щоб здійснити виплату аліментів з пенсійних коштів, платник повинен звернутися з необхідними документами за місцем її отримання, а точніше в регіональний центр з призначення пенсій. У ситуації, коли, пенсіонер відмовляється виплачувати гроші по добрій волі, суд виносить рішення про примусову форму за участю урядового виконавця.


А подивитися скільки коштують послуги адвоката по аліментах ви можете тут

Скільки коштує стягнення аліментів


Чи стягуються аліменти з пенсії, по групі інвалідності?

Трапляється так, що особа, яка виплачує аліменти, має групу по інвалідності, та при цьому гостро потребує фінансової підтримки. Йому важко стає містити ще кого-небудь. У цій ситуації закон все одно залишається непохитним, і всі типи інвалідної пенсії беруться в розрахунок, при визначенні обсягу грошових виплат, незважаючи на те, до якої групи інвалідності ставитися людина. У розрахунок не потрапляють тільки надбавки для догляду за особами з першою групою інвалідності.  


сімейний адвокат 

ЗАПИСАТЬСЯ НА КОНСУЛТАЦИЮ К АДВОКАТУ ПО РАЗВОДАМ
Записатись на консультацію

Для отримання більш детальної інформації, запишіться на платну юридичну консультацію до адвоката з розподілу майна