Телефонуйте адвокату з розлучень:

Аліменти з пенсії

Стягнення аліментів з пенсії

Після офіційного припинення відносин у шлюбі, аліменти, які стягуються на дитину, беруться з усіх видів доходу платника. Сюди входять також пенсійні виплати, що не залежать від їх обсягу та категорії призначення. Винятком є ​​лише надбавка пенсіонерам, які мають першу групу по інвалідності, яка видаються їм на підтримку життєдіяльності.


Адвокат по аліментах

Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання

 
або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам
 
Viber, WhatsApp, Telegram

чи запишіться на консультацію

 Відправити запит


Право на аліменти

Слід зазначити, що аліменти грають велику роль для тих, хто потребує матеріальної допомоги. В першу чергу, це стосується неповнолітніх дітей, а також дорослих, які через свою фізіологічну обмеженість не мають можливості забезпечити своє життя. При цьому одержувач має право на зарахування аліментів у вигляді фіксованої виплати або частини від усіх типів доходу платника. Для матерів, які розлучилися з чоловіком та змушені виховувати дітей самі, потрібно чітко розуміти, який обсяг фінансової допомоги, слід очікувати від колишнього чоловіка щомісяця. До слова сказати, чоловік може володіти бізнесом або мати будь-якої іншої легальне джерело доходу, включаючи періодичні надходження фінансових коштів. У даній ситуації жінка з дитиною, може подавати на аліменти, які є частиною виплати згаданих доходів. А ось що робити у ситуації, якщо джерело доходу платника аліментів – виключно його пенсія, при цьому в нашій державі дуже низька.

Чи можна взяти аліменти з пенсійних виплат та в якому розмірі?

Для того щоб позначити певні види фінансових коштів, які розраховуються при призначенні певної суми грошових виплат, Кабінет Міністрів затвердив особливий протокол. У цьому протоколі зазначено, що аліменти на дитину зчитуються з різних типів заробітку, включаючи й додатковий матеріальний дохід платника. Спираючись на вищевказаний протокол, аліменти беруться з пенсії, та не залежать від її обсягів й різновидів, включаючи вид призначення пенсії. Винятком є ​​доплата особам, з встановленої першою групою інвалідності, і ця надбавка призначена на догляд за ними.

Чи виплачують аліменти з усіх видів пенсії?

Аліментні виплати є обов'язковою процедурою і поширюються на громадян, які отримують кошти з Пенсійного Фонду. Люди, які досягли пенсійного віку та громадяни, які отримали пенсійне забезпечення на інших умовах, виплачують фінансову допомогу нарівні з іншими платниками. Щоб здійснити виплату аліментів з пенсійних коштів, платник повинен звернутися з необхідними документами за місцем її отримання, а точніше в регіональний центр з призначення пенсій. У ситуації, коли, пенсіонер відмовляється виплачувати гроші по добрій волі, суд виносить рішення про примусову форму за участю урядового виконавця.


А подивитися скільки коштують послуги адвоката по аліментах ви можете тут

Скільки коштує стягнення аліментів


Чи стягуються аліменти з пенсії, по групі інвалідності?

Трапляється так, що особа, яка виплачує аліменти, має групу по інвалідності, та при цьому гостро потребує фінансової підтримки. Йому важко стає містити ще кого-небудь. У цій ситуації закон все одно залишається непохитним, і всі типи інвалідної пенсії беруться в розрахунок, при визначенні обсягу грошових виплат, незважаючи на те, до якої групи інвалідності ставитися людина. У розрахунок не потрапляють тільки надбавки для догляду за особами з першою групою інвалідності.  


сімейний адвокат 

ЗАПИСАТЬСЯ НА КОНСУЛТАЦИЮ К АДВОКАТУ ПО РАЗВОДАМ
Записатись на консультацію

Для отримання більш детальної інформації, запишіться на платну юридичну консультацію до адвоката з розподілу майна