Телефонуйте адвокату з розлучень:

Якщо чоловік хоче розлучитися: що робити в цій ситуації

Як зберегти шлюб, якщо чоловік хоче розлучення?

Як показує статистика половина, на перший погляд, успішних шлюбів рано чи пізно розпадається. Цьому сприяє безліч причин. Ініціатором, найчастіше, виступає жінка. Але не завжди. Чоловік теж може вирішити розлучитися зі своєю дружиною через безліч причин.


Читайте далі, щоб дізнатися про нюанси процедури розлучення

Можете отримати ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ від наших сімейних адвокатів

Телефонуйте в офіс адвоката з розлучення, телефон в Києві +38(097) 321-14-56 Viber, WhatsApp, Telegram ми розпочнемо процедуру розлучення в найближчі 24 години


У ситуації, коли чоловік вирішив подати на розлучення, жінка сприймає це як крах в своєму житті. З метою повернути свого чоловіка, вона як правило, допускає безліч помилок, які ще більше погіршують ситуацію. Якщо ви вирішили боротися за свої відносини, то слід це робити правильно. Слід розуміти, що шлюб розпався не зараз, а вже давно. І фінальною крапкою стає розлучення. Щоб не втратити свого чоловіка, необхідно чітко зрозуміти, які причини стали поштовхом до розпаду відносин.


Адвокат з розлучень

Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання

або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам

Viber, WhatsApp, Telegram

чи запишіться на консультацію

 Відправити запит


Чому чоловік прийняв рішення розлучитися?

Важливо розуміти, що чоловік не просто так вирішує розлучитися. На думку психологів сильна стать дуже рідко вдається до розриву сімейних уз. Вони можуть постійно скандалити, зраджувати, пиячити, але не вимагати розлучення. Якщо вже чоловік заговорив про розірвання шлюбу, слід виявити причину. Це може бути:

1. Розчарування

Як правило, жінка часто ідеалізує свій образ на початку відносин. Чоловік сприймає її зовсім не такою, яка вона є насправді. У підсумку після реєстрації шлюбу відкриваються всі якості обох половин. І чоловіка це може дуже сильно засмутити. Адже по суті представляв він все собі по іншому.

2. Непокора

Часто після одруження чоловіки вважають за краще бачити своїх дружин в якості домогосподарок. Але жінка - самостійна індивідуальність, яка має свої бажання і прагнення. Така непокора часто засмучує чоловіків і підштовхує до постійної боротьби з дружиною. У разі поразки чоловік вирішує знайти партнера піддатливим, що й спричиняє розлучення.

3. Перевага

Якщо жінка заробляє більше за чоловіка, має блискучу кар'єру, вирішує всі питання в родині, то це ситуація не влаштовує сильну стать.

 4. Зрада

Дуже мало чоловіків здатні пробачити жіночу зраду. Вони не можуть змиритися з цим фактом, тому рано чи пізно подають на розлучення.

5. Брак взаєморозуміння

 Частою проблемою в будь-якій сім'ї вважається відсутність взаєморозуміння. Цьому можуть сприяти різні інтереси, відмінні погляди на виховання дітей, життєві цілі і т.д.

6. Алкоголізм

Це проблема зустрічається не так часто, як чоловічий алкоголізм, але несе великі загрози сімейному щастю. Багато чоловіків цього не терплять, тому в розпачі прагнуть розлучитися зі своєю дружиною.

Звичайно, це наведені найбільш поширені причини. Кожна сім'я має свої особливості, тому причини можуть бути різні. Якщо ви чітко вирішили повернути свого чоловіка, тоді слід діяти обдумано і рішуче.

Як можна запобігти розлучення?

Нижче наведені основні поради, які допоможуть запобігти розлучення, якщо чоловік вже про це заявив. Це не означає, що дотримуючись їх, ви зможете 100% зберегти шлюб, адже ситуації бувають різні. Але спробувати варто.

1. Благати чоловіка залишитися

 Це найгірше, що робить жінка. Пущені в хід сльози і благання ніяк не можуть змусити вашого чоловіка передумати. Він лише подивиться на вас з жалем і презирством. Це виглядає непривабливо і зіграє точно не на вашу користь.

2. Не затівати розборок

Будь-який шантаж не може змусити чоловіка передумати. Це ще більше його переконає, що він на вірному шляху. Найкраще щиро і чесно зізнатися, що ви не хочете його втрачати і бажаєте врятувати шлюб. Чим більше спокою буде в голосі, тим переконливіше прозвучить ваша мова.

3. Налагодьте контакт

Щоб зберегти шлюб, слід більше розмовляти зі своїм чоловіком. Головним завданням є підтримка зв'язку та відкрите спілкування. Розмовляти можна на будь-які теми (є діти - прекрасна тема для розмови). Чоловікові повинно сподобатися з вами спілкуватися. Якщо раніше ви зловживали "виносом" мозку - перестаньте це робити. Спробуйте змінити себе на краще, бути такою, якою хоче бачити ваш чоловік. Таким чином, він захоче і жити з вами.

4. Подаруйте чоловікові надію і доказ, що ви прагнете зробити шлюб краще

 Прекрасним методом повернути чоловіка є відповідність його очікуванням. Згадайте, які ситуації в родині його влаштовували, що він хотів від вас і дійте. Краще мовчки проводити в собі зміни, нічого йому не кажучи. Позитивні результати він і сам помітить.

5. Не тероризувати повідомленнями, листами на електронну пошту і дзвінками

 Чоловіки дуже цінують в жінках стриманість. Почуйте, що він вам говорить і намагайтеся спілкуватися адекватно. Не варто видавати свої емоції чоловікові. Краще обговорити свої переживання з родичами або друзями, а чоловікові показати, як ви його чуєте і намагаєтеся бути краще.

6. Наберіться терпіння

Покажіть чоловікові, що готові змінюватися. Мова йде не про тимчасові зміни, а про постійні. Він повинен усвідомити, що так буде завжди. Наберіться побільше терпіння, якщо шлюб вам дуже потрібен.

Підводячи підсумки, хочеться зазначити, що якщо чоловік бажає розлучитися, то для цього є вагома причина. Виявивши її, слід скласти точний алгоритм дій, який допоможе зберегти відносини на довгі роки. Слід пам'ятати, що це складний процес, для якого буде потрібна велика кількість терпіння і спокою. Усі виниклі проблеми і скандали слід вирішувати мирним шляхом, не нагнітаючи обстановку ще більше.


А подивитися ціну і замовити ви можете тут

 Вартість послуг адвоката з розлучень