Телефонуйте адвокату з розлучень:

Документи для розлучення через суд, якщо є діти

Зібрати пакет документів для розірвання шлюбу через суд

Розірвати шлюб подружжю, які мають малолітніх або неповнолітніх дітей, через суд можливо згідно з поданою заявою. За законодавством України, позов може бути складений загальним документом від чоловіка і дружини або однієї зі сторін.


Читайте далі, щоб дізнатися про нюанси процедури розлучення

Можете отримати ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ від наших сімейних адвокатів

Телефонуйте в офіс адвоката з розлучення, телефон в Києві +38(097) 321-14-56 Viber, WhatsApp, Telegram ми розпочнемо процедуру розлучення в найближчі 24 години


Документи для розлучення при наявності дітей при обопільній згоді подружжя

Подружжя складають заяву про розірвання їхнього шлюбу. До заяви додається письмовий договір-угода про місце проживання дитини після процедури розлучення батьків. Сюди ж вносяться особливості матеріального забезпечення дитини (суми і строки виплат). Також в договорі прописуються дії батька чи матері, того, з ким залишається проживати дитина. Мати чи батько не повинні перешкоджати один одному брати участь у вихованні сина чи дочки.

З віку 14 років рішення про своє місце проживання дитина приймає самостійно (ч. 3 ст. 160 Сімейного кодексу України).

Особливу увагу при складанні договору «Про виховання дитини» варто приділити сплаті аліментів. Є сенс чітко прописати суми обов'язкових платежів і терміни. Як варіант, щомісячний платіж може бути замінений організацією відпочинку дитини або купівлею необхідних речей або предметів побуту.

Суд може приступити до розгляду заяви без складеного «Договору про виховання дитини». Правило справедливо в тому випадку, якщо подружжя прийшло до обопільної згоди з усіх питань.

Юристи ж радять не нехтувати подібним документом. Його наявність - це захист прав дитини.

При розлученні завжди враховуються інтереси дитини. Тому в суді розглядатимуться матеріальне становище того з батьків, з ким залишається дитина, наявність житлоплощі і умов проживання.


Адвокат з розлучень

Телефонуйте нам - ми відповімо на всі ваші питання
+38(097) 321-14-56
або напишіть нам

Viber, WhatsApp, Telegram

запишіться на консультацію


Як оформити розлучення, якщо один з подружжя не згоден (необхідні документи)

Якщо подружжя не дійшли згоди щодо розлучення, то згідно, з Сімейним кодексом, передбачається можливість розірвання шлюбу за позовом чоловіка або дружини. Дана процедура може передбачати надання строку для примирення. Незгода одного з подружжя на розлучення не робить процедуру неможливою, а тільки відсуває час прийняття рішення.

Документи для розлучення через суд

Разом із заявою необхідно подати наступні документи:
  • заяву про розлучення в двох примірниках;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • оригінал свідоцтва про шлюб;
  • копію паспорта заявника;
  • аргументацію розірвання шлюбу;
  • вимоги до виплати аліментів;
  • квитанцію про оплату судового збору.

Юристи радять залучити до складання позовної заяви досвідченого фахівця. Він врахує всі побажання, грамотно пропише їх в основному документі.


Адвокат з розлучень
ЗАПИСАТЬСЯ НА КОНСУЛТАЦИЮ К АДВОКАТУ ПО РАЗВОДАМ
Записатись на консультацію

Для отроимання більш детальної інформації, запишіться на платну юридичну консультацію до адвоката з розлучень


Куди подавати документи при розірванні шлюбу через суд (при наявності дітей)

Все залежить від особливостей відносин між поки ще подружжям. Якщо розлучення - рішення зважене і обопільне або згоди між подружжям немає (як щодо розірвання шлюбу, так і по відношенню до виховання дітей), то подати повний пакет документів необхідно в суд. Важливо «на березі» узгодити всі особливості виховання спадкоємця, приділивши особливу увагу матеріальному забезпеченню.

Документи для розлучення через суд

Подати позовну заяву можна особисто. Або як варіант, можливо делегувати свого представника, офіційно наділивши його необхідними повноваженнями.

Від повноти і правильності пакету документів для розлучення при наявності дітей, залежить швидкість прийняття остаточного судового рішення.

Чи можна призупинити процедуру розірвання шлюбу? Так. Закон передбачає таку можливість. Розгляд справи припиняється за клопотанням одного з подружжя. Але, якщо суд вирішить, що «час для примирення» може завдати шкоди дитині або другому з подружжя, в призупинення справи буде відмовлено.

Винесений вердикт можна оскаржити протягом 30 днів. Значний пакет документів, необхідний при розірванні шлюбу за наявності дітей, це не примха, а реальна можливість захистити права маленьких представників суспільства.


А подивитися скільки коштують послуги адвоката з розлучень ви можете тут

Скільки коштує розлучення


Записатись на консультацію